15 лютого 2022 року у Первомайську відбувся мітинг-скорботи з нагоди 33-ї річниці виведення військ з Афганістану та вшанування воїнів, які виконували військовий обов’язок на території інших держав

15 лютого 2022 року у Первомайську відбувся мітинг-скорботи з нагоди 33-ї річниці виведення військ з Афганістану та вшанування воїнів, які виконували військовий обов’язок на території інших держав

Зникають поступово страшні сліди війни на землі, залишаючи по собі пам`ять. Уже 33 роки, в ці пам`ятні лютневі дні по всій Україні зустрічаються рідні, друзі, щоб вшанувати пам`ять кожного із своїх земляків, воїнів, які не повернулися в свій рідний дім із Афганістану.

15 лютого 2022 року у Первомайську відбувся мітинг-скорботи з нагоди 33-ї річниці виведення військ з Афганістану та вшанування воїнів, які виконували військовий обов’язок на території інших держав.

На початку усі присутні взяли участь в заупокійній літії по вшануванню пам’яті загиблих та померлих воїнів-інтернаціоналістів, що провели в Свято-Варварівській церкві.

Вшанувати пам’ять воїнів-афганців прийшли перший заступник міського голови Дмитро Малішевський, начальник управління соціального захисту міської ради Ольга Колесніченко, голова Первомайського міського товариства ветеранів Афганістану Володимир Йонга, воїни-афганці та члени їх сімей.Після чого, усі присутні перейшли до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам у сквері пам’яті по загиблих воїнах-афганцях, що знаходиться на території Свято-Варварівської церкви. Перший заступник міського голови Дмитро Малішевський разом із головою Первомайського міського товариства ветеранів Афганістану Володимиром Йонгою з нагоди 33-ї річниці виведення військ з Афганістану нагородили Почесними грамотами виконавчого комітету Первомайської міської ради:
- Белінського Віталія Леонідовича

-Лісова Миколу Івановича

-Панченка Олега Анатолійовича

-Сичова Руслана Миколайовича.

15 лютого 1989 року, для багатьох став днем, коли закінчився рахунок втрат наших солдатів. Важкий, сумний підсумок. Багато матерів і батьків не дочекалися своїх синів.
Ми, ті що живемо нині, не маємо права забути їхніх імен, що увійшли у вічність.
В знак глибокої поваги до подвигу воїнів, які не повернулися з війни в Афганістані присутні поклали квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам у сквері пам’яті по загиблих воїнах-афганцях, що знаходиться на території Свято-Варварівської церкви.