16 лютого 2022 року на центральному стадіоні Первомайська відбулись урочистості з нагоди святкування Дня єднання в Україні

16 лютого 2022 року на центральному стадіоні Первомайська відбулись урочистості з нагоди святкування Дня єднання в Україні

16 лютого 2022 року на центральному стадіоні Первомайська відбулись урочистості з нагоди святкування Дня єднання в Україні.

В заході взяли участь перший заступник міського голови Дмитро Малишевський, секретар міської ради Михайло Медведчук, а також посадові особи, делегації від підприємств, установ, організацій, трудових колективів, небайдужі мешканці Первомайської громади.

Так, о 10 годині присутні на урочистому заході приєдналися до Всеукраїнського виконання гімну. Таким чином, Державний гімн лунав з усіх куточків нашої країни. Секретар міської ради Михайло Медведчук взяв на себе почесну місію підняття одного з найвеличніших символів нашої країни – Державного прапора.

Також були вивішені національні прапори на усіх адмінбудівлях міста та закладах освіти.

Крім цього, усім мешканцям регіону пропонуюємо у День єднання в соціальних мережах поширювати та розміщувати фото та відео з хештегами #UAразом.

День єднання - Свято започатковане, аби консолідувати українське суспільство, зміцнити його стійкість в умовах зростання гібридних загроз.

Всі громадяни різні, але мають бути об'єднані, особливо, у важкі часи. Тому мешканці Первомайська також приєднались до відзначення Дня єднання, адже на одязі перехожих можна побачити синьо-жовті стрічки, або ж предмети одягу забарвлені у національні кольори.

Це говорить про те, що українці незламні духом і їм є за що боротися і кого захищати.