16 травня 2022 року працівниками ТОВ «Чист-Комп» проводилося скошування трав’яного покрову

16 травня 2022 року працівниками ТОВ «Чист-Комп» проводилося скошування трав’яного покрову

Одним із важливих заходів у розрізі благоустрою Первомайської громади у весняно-літній період є покіс трави. Від цього залежить і санітарний стан громади і її зовнішній вигляд. Війна в країні триває, але разом із тим, весна буяє за графіком, під який потрібно підлаштовуватись.

Так, 16 травня 2022 року працівниками ТОВ «Чист-Комп» проводилося скошування трав’яного покрову на зелених зонах поблизу дороги загального значення по вулиці 12 грудня у Первомайську. Протягом минулого тижня було здійснено покіс трави, прибирання узбіч та вивіз трав`яних залишків по вулицях Вознесенська, Київська, Одеська, Гетьмана Мазепи. Також здійснювались аналогічні роботи у селі Підгородня. Скошування трави та прибирання узбіч в громаді буде проводитись протягом сезону, відповідно до графіку.

Поступово територія Первомайської громади стає більш привабливою та доглянутою. Мешканців громади просять активніше долучатись до приведення довкілля громади до порядку, а також своєчасно проводити роботи з покосу трави на територіях прилеглих до домогосподарств. Саме завдяки небайдужості з боку первомайчан наші вулиці будуть виглядати охайними та упорядкованими.