17 січня 2023 року перший заступник міського голови Дмитро Малішевський провів апаратну нараду

17 січня 2023 року перший заступник міського голови Дмитро Малішевський провів апаратну нараду

17.01.2023 року перший заступник міського голови Дмитро Малішевський провів апаратну нараду за  дорученням міського голови Олега Демченка.
На порядок денний винесено ряд актуальних питань.
Зокрема присутні розглянули питання про надходження до бюджету Первомайської міської територіальної громади, стану фінансування та наявності кредиторської заборгованості. Звичайно  надходження до бюджету на початку року не значне. При планових показниках понад 30 млн надійшло понад 8 млн (20% від потреби).

Виконком продовжує розглядати способи та шляхи наповнення   бюджету міської громади для розв'язання питань її  життєдіяльності  у 2023 році. Учасники наради розглянули питання про організацію роботи управління комунальної власності та земельних відносин міської ради по оформленню земельних ділянок під об’єктами АТ «Миколаївобленерго», з метою приведення документації у відповідність до законодавства та, звичайно, сплати податків до місцевого бюджету.
В процесі розгляду питання про упорядкування обліку всіх захисних споруд комунальної власності Первомайської міської територіальної громади з подальшою їх передачею до відділу надзвичайних ситуацій апарату виконавчого комітету міської ради, першим заступником міського голови було зазначено, що безпека жителів громади є одним із пріоритетних питань. Споруди цивільного захисту, які перебувають в користуванні власників та не використовуються за призначенням будуть взяті на баланс та виконком забезпечить їх цільове використання.
Начальник управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Наталя Олішевська доповіла про вилучення документів з бібліотечних фондів Публічної бібліотеки.Мінкультури розробило рекомендації про необхідність актуалізації бібліотечних фондів в умовах збройної агресії проти України. Указом Президента України від 28 грудня 2021 року № 685 уведене в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про стратегію інформаційної безпеки». Отже, російській пропагандистській літературі не місце в українських бібліотеках. Бібліотечні ресурси є складовою інформаційних ресурсів держави, тому потребують особливої уваги та захисту. Публічна бібліотека Первомайської міської громади налічує понад 163 тисячі примірників книг, 77 тис. із них на  російській  мові.
Всупереч розвитку інтернету, бібліотеку відвідують понад 10 тис. читачів Жива книга-це неоціненний скарб нації, тому українська література буде розвиватися та поповнювати бібліотечну систему в майбутньому.

Наостанок присутні розглянули блок медичних питань. Наразі лікарні міської громади забезпечені ліками. противірусними препаратами, протиковідною вакциною. Ріст захворювання на COVID не спостерігається, а на лікуванні сьогодні немає жодного пацієнта. Також спостерігається зниження епідпорогу на захворювання на грип. Протягом останнього тижня на території громади народилося 15 дітей
Температурний режим в закладах медицини сталий. Заклади забезпечені генераторами на випадок надзвичайних ситуацій та відключення електропостачання. Наостанок були надані  постановчі завдання очільника громади   структурним підрозділам виконавчого комітету та комунальним закладам сфери житлово-комунального господарства. Заходи благоустрою, системи водопостачання, утримання інфраструктурних об’єктів перебувають на особистому контролі міського голови.