19 та 20 травня 2020 року проходили засідання постійних комісій міської ради

19 та 20 травня 2020 року проходили засідання постійних комісій міської ради

19 та 20 травня 2020 року проходили засідання постійних комісій міської ради: з питань планування, бюджету, фінансів, приватизації, економічної політики, розвитку підприємництва, транспорту та зв’язку та з питань духовності, освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства під головуванням Лілії Філіпішиної та Павла Мамотенка. Депутати розглядали питання, що включені до порядку денного чергової сесії міської ради, пленарне засідання якої заплановане на 28 травня 2020 року, зокрема наступні:

- про внесення змін до бюджету міста Первомайська на 2020 рік.

про затвердження Положення про Первомайський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в новій редакції.

- про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2017 року № 9 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Первомайська на 2018-2020 роки».

- про перепрофілювання Навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад ясла-садок - загальноосвітня школа І ступеня № 2».

- про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2015 року № 8 «Про затвердження міської комплексної Програми «Первомайськ спортивний» на 2016-2020 роки».

- про затвердження Положення про фінансово-господарський відділ апарату виконавчого комітету міської ради та Положення про уповноважену особу з питань організації та проведення спрощених закупівель у виконавчому комітеті міської ради.

- про затвердження Правил торгівлі на ринках міста Первомайська.

- ряд земельних питань, питання стосовно комунальної власності міста, тощо.

Усього на розгляд сесії планується винести 25 питань.