19 травня 2022 року у Первомайську розпочали укладання асфальтової суміші по вулицях Вокзальна, Театральна та Грушевського

19 травня 2022 року у Первомайську розпочали укладання асфальтової суміші по вулицях Вокзальна, Театральна та Грушевського

19 травня 2022 року у Первомайську розпочали укладання асфальтової суміші по вулицях Вокзальна, Театральна та Грушевського. Аварійні ділянки доріг на цих вулицях заздалегідь були відфрезеровані та підготовлені до проведення ямкового ремонту. Таким чином, близько 400 м2 дорожнього покриття відновлено, на що використали більше 50 тон асфальтової суміші.

Як зазначають представники підрядної організації, у першу чергу ямковий ремонт проводять на основних вулицях міста, там де проходять автобуси, маршрутки, а також підвищений автомобільний трафік. Після того, як завершать оновлення доріг в центральній частині міста, планують перейти до ремонту дорожнього покриття на мостах через річки Південний Буг та Синюха. В подальшому, за сприятливої погоди, будуть проводитись роботи по здійсненню ямкового ремонту доріг в мікрорайоні Фрегат.

Ліквідація глибоких вибоїн на дорогах Первомайської громади за рахунок проведення ямкового ремонту, запобігає подальшій руйнації дорожнього покриття і зберігає його до здійснення капітального ремонту.

Зазначимо, що попри особливі умови воєнного стану в країні, життя в Первомайській громаді не стоїть на місці. Завдяки українським військовим ситуація в нашій громаді залишається стабільною та спокійною. Тому першочергове завдання для усіх ланок виконавчої влади громади, а також усіх її мешканців – це забезпечення надійного тилу для наших захисників, а також створити комфортні умови для проживання. Саме тому у Первомайську дбають про те, щоб з кожним днем територія громади ставала охайнішою, впорядкованішою та безпечнішою.