19 травня 2022 року в центральному парку Первомайська здійснили висадку саджанців багаторічної Хости (гостролистої)

19 травня 2022 року в центральному парку Первомайська здійснили висадку саджанців багаторічної Хости (гостролистої)

19 травня 2022 року в центральному парку Первомайська здійснили висадку саджанців багаторічної Хости (гостролистої). Комунальники провели висадку близько 200 особин рослини, яка невимоглива в догляді, морозостійка, і легко розмножується.

Крім цього, вона відрізняється рідкісною тіньовитривалістю. Має високу стійкість до шкідників і хвороб, добре переносить пересадку. Тобто, висаджувати її можна протягом всього весняно-літньо-осіннього сезону без проблем.

Саджанці Хости подарувала парку мешканка Первомайська Світлана Свердлова. Жінка виявила бажання допомогти з озелененням паркової території. Вона зазначила, що квітнути рослини почнуть, після адаптації в грунті, вже наприкінці літа. А тому відвідувачі восени матимуть змогу милуватися чудовими блакитними квітами хости, що «оселилася» на центральній парковій алеї.

Загалом, в центральному парку роботи по облагородженню території продовжуються. Майже щодня проводиться покіс трави, полив вже висаджених рослин, очищення чаші фонтану, який вже радує око відвідувачів своїми стрункими джерельцями води.

Завдяки ініціативі міського голови в центральному парку облаштовують нові зони відпочинку, проводять роботи по благоустрою, створюють комфортні умови для перебування дітей, дорослих та літніх людей. А зараз до цієї благородної справи все частіше долучаються мешканці Первомайської громади, які здійснюють посильну допомогу в урізноманітненні флори паркової зони.