20 вересня 2022 року відбулась селекторна нарада з заступником голови Миколаївської ОВА

20 вересня 2022 року відбулась селекторна нарада з заступником голови Миколаївської ОВА

20 вересня 2022 року відбулась селекторна нарада з заступником голови Миколаївської ОВА з соціальних, гуманітарних питань, надання адміністративних послуг та розвитку громадянського суспільства Олександром Трайлі. В онлайн-заході взяли участь міський голова Первомайської міської територіальної громади Олег Демченко, керівники управлінь та служб міської ради, а також представники керівництва інших громад на території Миколаївської області.

На розгляд учасників наради було винесено декілька питань, що стосувались нарахувань та здійснення виплат компенсацій ВПО (за результатами позапланової перевірки Головного управління Національної соціальної сервісної служби України в Миколаївській області), а також питання підготовки пунктів обігріву, в тому числі і можливості оперативного розгортання мобільних пунктів обігріву на території громади. Особливу увагу звернули на розміщення пунктів обігріву на головних автомагістралях області, де збільшиться потік переміщення внутрішніх переселенців.

 Не оминули увагою питання, обстеження закладів освіти з метою їх використання як укриттів учасників освітнього процесу та виконання першочергових заходів щодо приведення фонду споруд цивільного захисту закладів освіти у готовність до використання за призначенням.

Серед учасників наради виникало безліч запитань, що стосуються документації, приведення обліку захисних споруд у відповідність, комісійних обстежень укриттів, їх визначення та класифікації.

Крім запропонованих до розгляду питань, заступник директора департаменту освіти і науки ОВА порадила також провести моніторинг по громадам, щодо якості надання освітніх послуг учням. Адже до департаменту надходить дуже багато зауважень щодо проведення онлайн-уроків та надання знань вчителями своїм учням.

Заступник голови Миколаївської ОВА з соціальних, гуманітарних питань, надання адміністративних послуг та розвитку громадянського суспільства зауважив, що очільники громад можуть звертатись до департаментів ОВА з метою отримати консультацію, необхідну інформацію чи допомогу у вирішенні питань, що розглядались під час селекторної наради.

По закінченню онлайн-заходу міським головою Олегом Демченко було винесено відповідні доручення керівникам структурних підрозділів.