21 березня 2023 року Міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду з актуальних питань життєдіяльності громади.

21 березня 2023 року Міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду з актуальних питань життєдіяльності громади.

21 березня 2023 року Міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду з актуальних питань життєдіяльності громади.

Присутні вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.

Відповідно до порядку денного учасники наради заслухали питання про надходження до бюджету.

Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Олександр Лисий доповів про заходи весняного двомісячника з благоустрою та санітарного очищення території.

Первомайська міська громада бере участь в проведенні щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» що стало доброю традицією, яка відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища громади.

Комунальники продовжують заходи благоустрою: проводиться санітарне прибирання вулиць, доріг та здійснюється поточний ремонт внутрішньоквартальних проїздів і місць паркування, висаджуються квіти та декоративні дерева тощо. Міський голова акцентував що наближаються пасхальні свята, тому необхідно прибрати кладовища.

Олег Михайлович зазначив, що акції благоустрою мають на меті, перш за все, докорінно змінити ставлення населення до проблеми покращення довкілля та санітарного стану території громади, проте жителі продовжують утворювати несанкціоновані сміттєзвалища.

Доручено внести зміни в Положення про благоустрій, попередити усіх керівників підприємств, установ та закладів громади про наведення порядку на своїх територіях. Таку ж роботу провести по старостинських округах.

Грушівський старостинський округ вже розпочав роботи в рамках двомісячника благоустрою. Бюджетні заклади та грушівчани активно прибирають свої території.

Муніципальній варті доручено посилити роботу із порушниками правил благоустрою, припинити висадку дерев на проїжджих частинах вулиць та проінспектувати район богопілля і котеджів.

Планується силами працівників виконкому провести толоку по прибиранню території громади. Влада залучить голів квартальних комітетів до участі у проведенні весняного двомісячника з благоустрою і санітарного очищення кварталів.

Громада продовжує впорядковувати дорожню інфраструктуру. Наразі розпочалися роботи на основі договорів гарантії по відновленню дорожнього покриття на вулицях В. Молокова та В Жуковського.

Кожен житель громади повинен розуміти, що чистота нашої території залежить саме від нас.

Традиційно на нараді були заслухані головні лікарі комунальних закладів охорони здоров’я. В Україні спостерігається ріст захворювань на COVID-19, тож наша громада не є винятком. В КНП «ЦРЛ» госпіталізовано 9 пацієнтів, із них троє місцевих мешканців. Лікарня забезпечена засобами індивідуального захисту. Владою доручено головному лікарю облаштувати заклад новим парканом для надійного захисту, естетичного вигляду та дотримання вимог законодавства.

КНП ПЦМБЛ отримала генератор по лінії Міністерства охорони здоров’я України та представництва ООН. Наразі триває його підключення. За минулий тиждень на базі консультативної поліклініки КНП «ПЦМБЛ» здійснено 1689 прийомів амбулаторних хворих. В акушерському відділенні прийнято 11 пологів, в результаті яких народжено 11 дітей.

В бюджетних закладах та установах міської громади продовжується опалювальний період. Проблем із водогазоелектропостачанням немає.

На розширеній апаратній нараді були розглянуті й інші питання та надані постановчі завдання із чіткими дедлайнами щодо їх виконання.