21 грудня 2022 року  міський голова  Олег Демченко  провів апаратну нараду з керівниками   установ та структурних підрозділів виконкому.

21 грудня 2022 року  міський голова  Олег Демченко  провів апаратну нараду з керівниками   установ та структурних підрозділів виконкому.

21 грудня 2022 року  міський голова  Олег Демченко  провів апаратну нараду з керівниками   установ та структурних підрозділів виконкому.

На порядок денний поставлено ряд  важливих питань.

Начальник фінансового управління міської ради Сергій Шугуров доповів   про надходження до бюджету Первомайської міської територіальної громади. Більшу частину видатків  бюджету направлено  на освіту, медицину, соціальні програми міської громади.Також важливо, що наразі відсутня заборгованість по бюджету.

Олена  Махоніна, завідувач сектору контролю та організаційної роботи апарату виконавчого комітету міської ради, проаналізувала роботу сектору контролю та організаційної роботи апарату виконавчого комітету міської ради за 11 місяців 2022 року.

Загалом за  вказаний період відпрацьовано більше 4 тис. документів. Особливу увагу приділено зверненням  громадян, які вирішені  відповідно до законодавства. Для мешканців громади працює телефон довіри та буде відновлено виїзні прийоми голови  та його заступників по старостинських округах громади. Міський голова доручив  розробити  відповідні графіки  прийомів громадян.

Тетяна Зарицька, начальник  управління економічного розвитку територіальної громади міської ради, прозвітувала про роботу управління економічного розвитку.

 Робота управління в цілому спрямована на поліпшення  життя людей територіальної громади в умовах воєнного стану. А саме здійснюється   контроль торгівельних закладів громади на прдмет дотримання прав споживачів. Управління економічного розвитку  проводить роботу  із сільськогосподарськими підприємствами та  контролює  роботу пасажирських перевезень.

Протягом  зазначеного періоду проведено 3 конкурси на  маршрути пасажирських перевезень, забезпечено 39  міських  та 5 приміських маршрутних перевезень.

Також управління займається питаннями гуманітарної допомоги.

На нараді розглянули ряд питань медичного напрямку.

Тетяна Оболенська, головний  лікар КП «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги, доповіла про стан надання медичної допомоги на первинному рівні в умовах воєнного стану. Зокрема  акцентувала увагу присутніх про незначний ріст захворювання на COVID-19 та про надходження противірусних вакцин в достатньому обсязі.

Віктор Готка, головний лікар КНП «Первомайська центральна районна лікарня», доповів про завершення будівництва  нової башти Рожновського на 25м3 води, що  у разі перебоїв з водою забезпечить роботу  лікарні на тривалий час. 

Наразі  встановлено 70 кисневих точок  та забезпечено хворих належним харчуванням. Відповідно до нормативів харчування на одного хворого виділяється з  бюджету   55 грн  на добу, проте в лікарні  посилена норма харчування від 75-80 грн. на добу.

Головний лікар  КНП «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня», Олег Чекрижов зазначив, що температурний режим  в лікарні наразі  сталий,   проте  встановлюються  металопластикові вікна та двері, що збереже близько 30% тепла та підвищить температуру в приміщеннях.

Міський голова доручив актуалізувати розмір  орендної плати за користування приміщеннями лікарні, кошти від якої йдуть на розвиток тієї ж лікарні.

За результатами наради надані відповідні доручення.