21 вересня 2019 року місто Первомайськ святкувало своє 343-річчя

21 вересня 2019 року місто Первомайськ святкувало своє 343-річчя

21 вересня 2019 року місто Первомайськ святкувало своє 343-річчя. Для первомайців та гостей міста була підготована насичена та цікава розважальна програма.

Розпочалось святкування на центральній площі міста. Зранку тут працював ярмарок-продаж продукції сільгоспвиробників та товаровиробників переробної промисловості. Окрім продуктів харчуванням бажаючі могли придбати ексклюзивний та самобутній глиняний посуд як ручної роботи так і заводського виробництва. Народні майстрині пропонували різнобарвні вишиванки ручної роботи та вироби декоративно-ужиткового мистецтва. А маленьких мешканців міста прикрашали дитячим боді-артом. В сквері Перемоги всі охочі могли взяти участь в турнірі з шашок, на центральному стадіоні міста проходили змагання з тенісу та міні-футболу.

В міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Зарницької тривав сьомий відкритий регіональний фестиваль української пісні «Пісенна моя Україна». Веселих та запальних пісень для містян співали колективи художньої самодіяльності.

На центральній площі проходило традиційне «Свято борщу». Український борщ готувався у величезному казані, на відкритому вогнищі. Усього було приготовано та роздано понад 1000 порцій борщу.

Тим часом в міському парку «Дружба народів» тривав концерт вихованців дитячо-юнацького центру національного відродження. Тут же свої вміння та навички демонстрували вихованці кінологічного клубу «Аякс» (керівник Олександр Яровий).

Вечірній цикл заходів розпочався на міському стадіоні із творчої майстерні, майстер-класів та виставки робіт учнів та викладачів ДХШ та ДШМ. Свято продовжилось урочистою частиною. Секретар міської ради С.Бондарчук та заступник начальника управління юстиції у Миколаївській області Г.Решетілов привітали та вручили подарунки молодятам, що цього дня взяли шлюб. Першокласники, які святкували свій день народження разом із містом, отримали подарунки від заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко. Батька новонародженої дитини вітала міський голова Л.Дромашко.

Із Днем міста присутніх на стадіоні привітала міський голова. Людмила Григорівна виконала почесну місію вручивши посвідчення Почесного громадянина міста Первомайська чотирьом громадянам, яким високе звання було присвоєне міською радою напередодні свята.

Городян також вітали почесні гості: народний депутат України М.Дирдін, заступник начальника управління юстиції у Миколаївській області Г.Решетілов, архиєпископ Вознесенський і Первомайський Олексій.

За славною традицією Первомайськ зі святом привітало місто-побратим з Болгарії – Добрич. Цього року у складі офіційної делегації до нас прибули заступник голови міської думи міста Добрич Івелін Пейчєв, депутати міської думи міста Добрич Мілко Пенчєв та Георгі Друмєв, а також директор Болгарського інформаційного центру в Україні при Посольстві Республіки Болгарія Геннадій Скрипник. Болгарські друзі взяли участь в святкових заходах з нагоди Дня міста Первомайська. Під час урочистої частини свята делегати від міста-побратима зачитали первомайцям привітання від мера міста Добрич Йордана Йорданова.

Урочистості продовжились святковою концертною програмою «Первомайську - 343». До Дня міста у подарунок городяни отримали виступ Народного артиста України Віктора Павліка.

На закінчення святкового дня яскраве фаєр шоу місту подарував колектив Театру Вогню «Сварожичі» з Черкащини.

Святкування 343-річниці заснування міста Первомайська продовжилося і наступного дня. 22 вересня, на центральній площі міста відбувся «ГАРД РОК-ФЕСТ» - територія українського року – щорічний відкритий сучасний український рок-фестиваль. Дійство розпочалося з показового виступу спортсменів з федерації карате, яку очолює Олександр Крістін. Далі глядачів порадували парадом байкерів. І на завершення первомайська молодь – прихильники українського року – насолодилася феєричними виступами рок гуртів.