22 листопада 2022 року міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду

22 листопада 2022 року міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду

22 листопада 2022 року міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради.

О 9 годині усі присутні долучились до проведення загальнонаціональної хвилини мовчання в знак шани загиблих внаслідок війни росії проти України. Після чого перейшли до розгляду та обговорення питань порядку денного.

На початку заслухали доповідь начальника управління фінансів Сергія Шугурова. Учасники засідання були ознайомлені з надходженнями коштів до бюджету Первомайської міської територіальної громади, видатками, що здійснювались за звітній період, а також оплату основних захищених статей та програм. Станом на 21 листопада 2022 року перевиконання планових показників по наповнюваності бюджету громади за січень-жовтень поточного року складає 116,2%. Минулорічна і поточна кредиторські заборгованості погашені в повному обсязі.

Далі начальник управління комунальної власності та земельних відносин міської ради Олексій Літвіненко доповів про роботу підпорядкованого йому підрозділу. Доповідач зазначив, що окрім підготовки проектів рішень міської ради та виконавчого комітету, укладання договорів оренди нерухомого майна комунальної власності, проводиться робота по підготовці документів по безхазяйному майну для подальшої реєстрації права власності за Первомайською міською територіальною громадою. Здійснюється щорічна інвентаризація комунального майна, постановка громадян на квартирний облік, перереєстрація облікових справ громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Первомайської міської ради. За період з січня по жовтень 2022 р надходження до бюджету з оренди та продажу землі склали 14,73 млн. грн.

Про роботу відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету міської ради доповіла виконуюча обов’язки начальника відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету міської ради Лариса Корчевна. Під час обговорення доповіді, перший заступник міського голови Дмитро Малішевський наголосив на необхідності розробки проектів зовнішнього вигляду архітектурних об’єктів, що знаходяться на центральних вулицях міста. Також звернув увагу на необхідність довести ці проєкти до власників занедбаних приміщень для подальшого їх ремонту.

Міський голова, в свою чергу, наголосив на обов`язковому дотриманні під час будівництва будівельних норм та зовнішнього вигляду об’єктів відповідно до розроблених проєктів. Також зазначив, що ведеться робота щодо модернізації зупинок громадського транспорту, що розташовані на центральних вулицях міста.

Далі присутні заслухали інформацію від головних лікарів, щодо роботи медичних закладів громади, надання лікарських послуг в умовах воєнного стану та про захворюванність на ГРИП, ГРВІ та COVID-19. Захворюваність на гострі респіраторні інфекції за останній тиждень дещо зменшилась, але спостерігається збільшення виявлених пацієнтів з короновірусом. Наразі на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Первомайської ЦРЛ знаходиться 6 осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19. Генераторами та паливом медичні заклади забезпечені. Триває тендерна процедура щодо ремонту даху на будівлі центральної поліклініки.

Наостанок наради усім керівниками управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міським головою були надані постановчі завдання. Серед яких, посилення роботи муніціпальної варти в напрямку здійснення контролю за виконанням Правил благоустрою установами, організаціями, ОСББ, суб’єктами підприємницької діяльності. Соціальним службам доручили провести комісійні перевірки готовності пунктів обігріву. Комунальникам продовжити виконання заходів з благоустрою та санітарного очищення території громади, проведення робіт з ремонту доріг, особливу увагу звернув на підготовчі роботи – підняття каналізаційних люків та інших інженерних систем до нового рівня укладки асфальту.