22 листопада 2022 року під головуванням міського голови Олега Демченка відбулось засідання Погоджувальної ради

22 листопада 2022 року під головуванням міського голови Олега Демченка відбулось засідання Погоджувальної ради

Голови постійних комісій міської ради, очільники депутатських фракцій спільно розглянули питання включені до порядку денного чергової сесії міської ради, що відбудеться 24 листопада 2022 року.

На розгляд членів ради було представлено двадцять сім питань з внесеними рекомендаціями від усіх постійних профільних комісій, засідання яких проходили у період з 15 по 21 листопада 2022 року. Більша частина з представлених на розгляд учасників засідання рішень стосується врегулювання земельних питань та питань комунальної власності. 

Серед розглянутих питань на Погоджувальній раді були такі, що відправили на доопрацювання. Наприклад, про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення. Депутати запропонували повернутися до розгляду даного питання після погашення заявником заборгованості за оренду даної земельної ділянки.

Загалом під час засідання усі питання, пропозиції, зауваження та рекомендації від профільних комісій були розглянуті і затверджені членами Погоджувальної ради до винесення на розгляд сесії Первомайської міської ради.