22 лютого 2022 року під головуванням міського голови Олега Демченка відбулось засідання погоджувальної ради

22 лютого 2022 року під головуванням міського голови Олега Демченка відбулось засідання погоджувальної ради

22 лютого 2022 року під головуванням міського голови Олега Демченка відбулось засідання погоджувальної ради. Голови постійних комісій міської ради, очільники депутатських фракцій спільно розглянули питання включені до порядку денного чергової сесії міської ради, що відбудеться 24 лютого 2022 року.

Серед питань, що депутатам буде запропоновано розглянути на сесії будуть питання, що стосуються внесення змін до бюджету громади, розгляду цільової програми територіальної оборони, змін структури деяких підрозділів міської ради.

Крім цього, на засіданні сесії міської ради будуть розглядатися питання, що стосуються реорганізації мистецьких та музичних шкіл громади, а також ліквідації ДНЗ№14 та ДНЗ№11 у Первомайську.

Не менш важливу, для життєдіяльності громади та наповненню бюджету, відіграють роль земельні питання, що також будуть внесені до порядку денного чергової сесії міської ради.

Загалом засідання погоджувальної ради пройшло конструктивно, до деяких питань внесено правки та пропозиції, що також будуть розглянуті депутатами на сесії міської ради.