22 січня відзначається День Соборності України

22 січня відзначається День Соборності України

Відповідно до Указу Президента України «Про День Соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99 щорічно  у нашій державі  22 січня відзначається День Соборності України.

Цього року виповнюється 103-тя річниця проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Первомайська громада долучилася до відзначення цього всенародного свята. Так, напередодні річниці, 21 січня в місті Первомайську відбулась церемонія покладання квітів до пам'ятника Т.Шевченка.

В заході взяли участь міський голова Олег Демченко, заступники міського голови, посадові особи, делегації від підприємств, установ, організацій, трудових колективів, учні навчальних закладів.

Присутні згадали події українського державотворення 1918-1919 років та поклали квіти до пам’ятника Т. Шевченка.

Слід зазначити, що протягом січня в громаді проведено ряд заходів присвячених Дню Соборності України. Зокрема в загальноосвітніх закладах відбулись тематичні уроки, лекції та інші освітньо-виховні заходи, спрямовані на патріотичне виховання молоді, в бібліотеках громади організовано тематичні огляди літератури, книжкові виставки та години історії.