22 вересня 2022 року в меморіальному комплексі «Сквер Перемоги» у Первомайську відбулась церемонія покладання квітів до Братської могили з нагоди відзначення Дня партизанської слави

22 вересня 2022 року в меморіальному комплексі «Сквер Перемоги» у Первомайську відбулась церемонія покладання квітів до Братської могили з нагоди відзначення Дня партизанської слави

22 вересня 2022 року в меморіальному комплексі «Сквер Перемоги» у Первомайську відбулась церемонія покладання квітів до Братської могили з нагоди відзначення Дня партизанської слави. Первомайщина вписала золотими літерами в партизанський рух України славні імена героїв-підпільників, народних месників. Їх пам’ятають, на них рівняється молоде покоління. Молодь завдячує ветеранам і усім тим, хто наближав своєю ратною працею довгоочікуваний День Перемоги у Другій Світовій війні.

  В церемонії покладання квітів взяли участь перший заступник міського голови Дмитро Малішевський, заступник міського голови Володимир Рябченко, посадові особи органів місцевого самоврядування, делегації працівників освітянської і медичної галузі, учасники добровольчого військового формування, а також громадськість міста.

 Здавалося б, минуло пів століття, настав час спокою і мирного життя. Та ні, знову амбіції однієї людини затьмарили весь світ, і знову війна! Знову іде боротьба на фронті і в тилу, і знову за покликом серця, за покликом душі сформовано і організовано партизанські загони і об’єднання. Учасники партизанського руху на окупованих територіях України регулярно вчиняють патріотичні акції, з розповсюдження листівок, наклейок, вивішування українських прапорів в публічних місцях. Українські підпільники, що вірять і прагнуть перемоги, підривають пам'ятники бойовикам, нищать їх символи, влаштовують диверсії. Ми маємо бути гідними цього подвигу. Низько вклоняємося сучасним партизанам і робимо усе заради перемоги, перемоги України і звільнення її території від окупантів.