23 серпня 2022 року вся Україна святкує одне із загальнонаціональних свят – День Державного Прапору

23 серпня 2022 року вся Україна святкує одне із загальнонаціональних свят – День Державного Прапору

23 серпня 2022 року вся Україна святкує одне із загальнонаціональних свят – День Державного Прапору. З цієї нагоди, у Первомайську на центральному міському стадіоні відбулося урочисте Віче.

Захід почався з того, що всі присутні долучилися до проведення загальнонаціональної хвилини мовчання за загиблими унаслідок війни росії проти українського народу.

Як зазначили під час зібрання урочистого Віче, Державний Прапор був і залишається однією з найвищих і шанованих святинь. Він є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

У супроводі Державного Гімну під час зібрання на території міського центрального стадіону було урочисто піднято Прапор України. Міський голова особисто привітав усіх присутніх із Днем Державного Прапору України та прийдешнім Днем Незалежності.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, якісне виконання своїх обов’язків, вагомий особистий внесок у зміцнення української державності, активну громадянську позицію та з нагоди Дня Державного Прапору та Дня Незалежності України грамотами і подяками виконавчого комітету Первомайської міської ради, а також цінними подарунками було нагороджено кращих працівників підприємств міста, військовослужбовців, членів добровільного формування та інших громадян, що беруть активну участь в процесах життєзабезпечення Первомайської громади. Окрім цього, військовослужбовці, які зараз знаходяться на передових позиціях захисту суверенності України та безпеки її мешканців, також отримають подяки і цінні подарунки від  виконавчого комітету Первомайської міської ради.

Найсвятішими та найдорожчими для нас є символи: Гімн України, Герб України і Прапор України, що є ототожненням слави поколінь стаючи на захист вольності та єдності, мови та віри.

Саме тому, віддаючи шану поколінням, які творили українську історію, очільник громади Олег Демченко, разом із першим заступником міського голови Дмитром Малішевським, заступником міського голови Володимиром Рябченком, керуючою справами Тетяною Данильченко, начальником управління культури Наталією Олішевською, а також членами добровільного батальйону Первомайської міської територіальної громади поклали квіти до погруддя Тараса Григоровича Шевченка і Стели у Сквері Небесної Сотні.

У ці дні кожен має пам’ятати, якою ціною Україні та українцям доводиться виборювати своє право на незалежність та вільне життя у своїй суверенній державі.