23 серпня 2023 року вся Україна святкує одне із загальнонаціональних свят – День Державного Прапору.

23 серпня 2023 року вся Україна святкує одне із загальнонаціональних свят – День Державного Прапору.

23 серпня 2023 року вся Україна святкує одне із загальнонаціональних свят – День Державного Прапору. З цієї нагоди, у Первомайську на центральному міському стадіоні відбулося урочисте Віче. 
Захід почався з того, що всі присутні долучилися до проведення загальнонаціональної хвилини мовчання за загиблими унаслідок війни росії проти українського народу. 
Як зазначили під час зібрання урочистого Віче, Державний Прапор – це символ боротьби українців за свободу і незалежність, символ, який об’єднує людей різного віку і професій. Україна вже зараз почала перегортати переламну сторінку своєї історії, а Державний прапор залишається уособленням незалежності, незламного духу, честі і слави безстрашних українців.
У супроводі Державного Гімну, у виконання військового оркестру, під час зібрання на території міського центрального стадіону було урочисто піднято синьо-жовтий стяг. Міський голова Олег Демченко особисто привітав усіх присутніх із Днем Державного Прапору України та виказав впевненість, що невдовзі Прапор України майорітиме над звільненим Донецьком, Маріуполем та Сімферополем.
На знак великої шани й поваги до співгромадян, які віддали своє життя за незалежність і суверенітет України, представники міської громади на чолі з міським головою, його заступниками й керівниками управлінь міськради та відділів виконкому взяли участь у піднятті Державного прапора та покладанні квітів до стели у сквері Героїв Небесно Сотні та до підніжжя Дошки Пам’яті на честь воїнів-земляків, які загинули в наші дні, обороняючи рідну землю від російських окупантів.        

Також, усі присутні долучилися до Всеукраїнської акції підняття прапора України. У всіх містах, містечках, селах і селищах нашої Батьківщини одночасно о 9.30 годині ранку на адмінбудівлях, флагштоках замайорів синьо-жовтий стяг.

У ці дні кожен має пам’ятати, якою ціною Україні та українцям доводиться виборювати своє право на незалежність та вільне життя у своїй суверенній державі.