23 вересня 2022 року міський голова Олег Демченко, заступник міського голови Володимир Рябченко відвідали сім`ї внутрішньо переміщених осіб

23 вересня 2022 року міський голова Олег Демченко, заступник міського голови Володимир Рябченко відвідали сім`ї внутрішньо переміщених осіб

23 вересня 2022 року міський голова Олег Демченко, заступник міського голови Володимир Рябченко відвідали сім`ї внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок російсько-української війни та проживають на території громади. Міський голова відвідав переселенців, що перебувають в приміщеннях комунальної власності.

Під час свого візиту, Олег Михайлович спілкувався з людьми, визначав потреби даної категорії населення, цікавився матеріальним та натуральним забезпеченням, умовами проживання. Окрім цього, він оглядав стан проведення запланованих ремонтів, створення комфортних умов для довгострокового проживання людей, облаштування харчоблоків, забезпечення необхідною технікою. Окрім цього, перевірявся стан готовності приміщень, де проживають родини переселенців до опалювального періоду та їх забезпеченість альтернативними джерелами водопостачання, електропостачання та тепла.

Наразі в деяких приміщеннях ще тривають ремонтні процеси, налаштування технічного оснащення в харчоблоках і санвузлах. Визначаються з подальшими діями, щодо створення комфортних умов та додаткових місць для проживання родин переселенців.

Розмовляючи з батьками і малечею міський голова дізнався про хід навчального процесу, особливості дистанційного навчання дітей з прифронтових міст. Окрім цього, визначились із потребою забезпечення внутрішньо переміщених осіб сезонним одягом. Адже більшість із них, тікаючи від війни, приїхали до Первомайської громади майже ні з чим. Міський голова наголосив, що завжди готовий допомагати у вирішенні всіх питань, які виникають у нових мешканців і зробить усе можливе, аби Первомайська громада була для них затишною і безпечною домівкою.