24 серпня 2023 року Україна відзначає 32-й День Незалежності України та водночас відстоює власну незалежність у війні проти росії.

24 серпня 2023 року Україна відзначає 32-й День Незалежності України та водночас відстоює власну незалежність у війні проти росії.

24 серпня 2023 року Україна відзначає 32-й День Незалежності України та водночас відстоює власну незалежність у війні проти росії.

     День проголошення Незалежності 24 серпня 1991 року став визначною датою в історії українського народу, поворотною віхою на шляху демократії та суспільного єднання. Це свято кожного українця – і тих, хто зміцнював суверенітет держави протягом останніх десятиліть.

З нагоди святкування Дня Незалежності України, 24 серпня 2023 року відбулось урочисте покладання квітів у Сквері Небесної Сотні,  Дошки пам’яті загиблих Героїв та погруддя українського Кобзаря і Пророка – Тараса Григоровича Шевченка у місті Первомайськ. У заходах взяли участь: міський голова Олег Демченко, перший заступник міського голови Дмитро Малішевський, заступник міського голови Володимир Рябченко, керуючий справами Тетяна Данильченко  керівники управлінь міської ради, а також представники добровольчого батальйону.  

На початку всі присутні вшанували пам'ять   захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави хвилиною мовчання.  Покладаючи квіти, схилили голови перед Героями Небесної Сотні, військовослужбовцями, добровольцями чиї імена викарбувано на меморіальних табличках і в наших серцях. Вони навіки з нами. Адже поки ми їх пам’ятаємо, вони залишаються завжди поряд.  

Присутні згадали подвиг українських військових, наголосили на тому, що відважні воїни стали символом гідності, кожен з них повстав проти насилля та несправедливості, як і кожен мешканець України, вони відроджують Батьківщину і своїми подвигами надихають сотні тисяч українців на боротьбу з російською агресією. Також, було зачитано уривок вірша Тараса Григоровича Шевченка:

Мій Боже милий, як-то мало

Святих людей на світі стало.

Один на другого кують

Кайдани в серці. А словами,

Медоточивими устами

Цілуються і часу ждуть…

 

Після чого, відбулося покладання квітів до пам’ятника легендарного світоча українського слова і думки,  Пророка -  Тараса Григоровича Шевченка.

Окрім цього, в  Меморіальному комплексі «Сквер Перемоги» місцеві митці, крафтовики, народні майстри організували благодійну виставку-ярмарок товарів власного виробництва. Відвідувачі мали змогу придбати вподобані речі і тим самим допомогти нашим бійцям. Адже частину виручених коштів буде передано на потреби Збройних сил України.

Міський голова Олег Демченко разом із першим заступником міського голови Дмитром  Малішевський також відвідав виставку-ярмарок, ознайомився з представленими хенд-мейд речами, дитячими іграшками дещо навіть придбали.

  Ми маємо пам’ятати, що майбутнє Української держави – в руках кожного громадянина і прагнення до свободи і чутливість до несправедливості – визначальні риси українців. Це завжди давало українському народу наснагу і сили залишатися собою. Тому здобуття незалежності для творення власного майбутнього – найвищий вияв свободи українців.

 Пам’ятаємо! Герої не вмирають! Герої поміж нас і вони створюють нову історію України!