24 серпня 2022 року Україна відзначає 31-й День Незалежності України та водночас відстоює власну незалежність у війні проти росії

24 серпня 2022 року Україна відзначає 31-й День Незалежності України та водночас відстоює власну незалежність у війні проти росії

24 серпня 2022 року Україна відзначає 31-й День Незалежності України та водночас відстоює власну незалежність у війні проти росії.

День проголошення Незалежності 24 серпня 1991 року став визначною датою в історії українського народу, поворотною віхою на шляху демократії та суспільного єднання. Це свято кожного українця – і тих, хто зміцнював суверенітет держави протягом останніх десятиліть.

З нагоди святкування Дня Незалежності України, 24 серпня 2022 року, відбулося урочисте зібрання поблизу погруддя українського Кобзаря і Пророка – Тараса Григоровича Шевченка. На заході були присутні: міський голова Олег Демченко, перший заступник міського голови Дмитро Малішевський, заступник міського голови Володимир Рябченко, керівники управлінь міської ради, а також представники добровольчого батальйону.

Присутні згадали подвиг українських військових, наголосили на тому, що відважні воїни стали символом гідності, кожен з них повстав проти насилля та несправедливості, як і кожен мешканець України, вони відроджують Батьківщину. Своїми подвигами надихають сотні тисяч українців на боротьбу з російською агресією. Було зачитано уривок вірша Тараса Григоровича Шевченка «І АРХІМЕД, І ГАЛІЛЕЙ...»

І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

А буде син, і буде мати,

І будуть люде на землі.

Після чого, відбулося покладання квітів до пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка.

Захід завершився проведенням загальнонаціональної хвилини мовчання в пам’ять усіх тих, хто поклав своє життя на боротьбу за суверенітет, незалежність та захист прав України, її вільних і незалежних мешканців.

Майбутнє Української держави – в руках кожного громадянина. Прагнення до свободи і чутливість до несправедливості – визначальні риси українців. Це завжди давало українському народу наснагу і сили залишатися собою. Здобуття незалежності для творення власного майбутнього – найвищий вияв свободи українців.