24 січня 2023 року міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду із керівниками структурних підрозділів Первомайського виконавчого комітету та керівниками комунальних установ та закладів міської ради

24 січня 2023 року міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду із керівниками структурних підрозділів Первомайського виконавчого комітету та керівниками комунальних установ та закладів міської ради

24 січня 2023 року міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду із керівниками структурних підрозділів Первомайського виконавчого комітету та керівниками комунальних установ та закладів міської ради.

Учасники наради заслухали питання про надходження до міського бюджету. Станом на 24 січня до міського бюджету надійшло понад 38 млн гривень. Профінансовано видатків на суму більше ніж на 11 млн гривень, в тому числі 4,6% направлено на заклади охорони здоров’я та 1% - на соціальний захист та соціальне забезпечення від загальної суми фінансування. Комунальні платежі та енергоносії обійшлися бюджету в 17% від загальної суми фінансування. Кредиторська заборгованість минулого року зменшилася на 18,4%.

Олег Михайлович доручив щотижня проводити аналіз надходжень з різних джерел до бюджету, оскільки не всі добросовісно сплачують податки, зокрема, від реклами.

Керівник комунального підприємства міськводоканалу прозвітував про роботу підприємства за 2022 рік. Підприємство обслуговує майже 30 тис. абонентів та 15 тис. особових рахунків споживачів. За минулий рік було виявлено 586 фактів порушення водокористування та водовідведення та стягнуто борг в сумі маже 2 млн грн зі споживачів послуг.

Очільник міської громади вимагає від підприємства діяти у правовому полі стосовно людей похилого віку, а не змушувати примусом міняти лічильники та зривати їм пломби. Керівник громади акцентував на тому, що потрібно реально аналізувати платівки малих підприємств побуту та заставляти їх платити реальну суму за спожиті комунальні послуги. Питань та зауважень до доповідача було безліч. Проте керівник і сам не заперечує, що потрібно покращувати роботу підприємства.

Головні лікарі закладів охорони здоров’я громади прозвітували про технічну модернізацію закладів. За 2022 рік Первомайська ПЦМБЛ покращила своє технічне обладнання більше, як на 70 позицій. Завдяки державним закупівлям витрачено 7 млн грн на нове обладнання, понад 7 млн грн придбане обладнання благодійниками та майже 4 млн грн витрачено з місцевого бюджету.

Міський голова зазначив, що пріоритетним для громади на сьогодні є ремонт даху поліклініки, щоб зберегти закуплене обладнання. Лікарня закупила цифровий рентгенапарат, комп’ютерний томограф, декілька аналізаторів крові та інше обладнання, яке покращує надання медичних послуг населенню.

Завдяки якісному технічному обладнанню торік не було жодного випадку материнської та малюкової смертності.

КНП «Первомайська ЦРЛ» встановлено три дизель-генератори, створено запас палива на пів місяця. Проведено реконструкцію пелетної котельні, замінено башту Рожновського на 25 м3 води – на випадок відсутності тепло-, газо-,водо- та електропостачання лікарня здатна працювати в звичайному режимі. Придбано офтальмологічне обладнання та ректи - вагінальний датчик до апарату УЗД в цьому році лікарня планує виготовити проєктно-кошторисну документацію по термосанації фасадів головного корпусу тощо.

Проте Олег Михайлович акцентував на тому, що робимо все поетапно, спочатку - водовідведення, а тільки потім утеплення фасаду.

Головний лікар КП «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» зазначила, що торік заклад поповнився на 169 найменувань медичного обладнання, в тому числі гематологічний та біологічний аналізатори, нову діагностичну систему за кошти з місцевого бюджету та інше обладнання. У 2023 році планується закупити реабілітаційне обладнання.

Наостанок міський голова надав ряд постановчих завдань до виконання.