25 квітня 2022 року міський голова провів нараду з керівниками управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради

25 квітня 2022 року міський голова провів нараду з керівниками управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради

25 квітня 2022 року міський голова провів нараду з керівниками управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради.

На початку усі присутні приєдналися до загальнонаціональної хвилини мовчання в знак шани загиблих у війні росії проти України.

Після чого перейшли до обговорення питань та планування роботи на поточний тиждень. Так, кожен з керівників управлінь отримав постановче завдання від міського голови. Управління фінансів продовжить роботу по наповненню бюджету громади, управління економіки займається налагодженням логістики доставки та наповненості гуманітарних вантажів. Управління житлово-комунального господарства готується до проведення ямкових ремонтів доріг, займається прибиранням кладовищ та грейдеруванням вулиць.

За інформацією начальника управління соціального захисту, до міста все більше прибуває людей з територій де ведуться обстріли. Їм надається необхідна допомога, а також проводиться реєстрація. Крім того, в громаді є волонтери, що також виявляють бажання допомогти переселенцям, особливо сім’ям з маленькими дітьми.

Міський голова зазначив, що допомога має надаватися централізовано. Таким чином, забезпечити необхідним вдасться якомога більше людей та допомога буде цільовою.