26 січня 2023 року  під головуванням очільника громади Олега Демченка відбулось засідання чергової 39 сесії міської ради VIII скликання.

   26 січня 2023 року  під головуванням очільника громади Олега Демченка відбулось засідання чергової 39 сесії міської ради VIII скликання.

   26 січня 2023 року  під головуванням очільника громади Олега Демченка відбулось засідання чергової 39 сесії міської ради VIII скликання. На засіданні були присутні  28 депутатів  Первомайської міської ради, представники виконавчого комітету, комунальних підприємств, силових структур та ЗМІ.

Всі питання порядку денного напередодні сесії були ретельно вивчені на постійних комісіях міської ради.

Загалом, за результатами роботи сесії депутати прийняли  32 рішення порядку денного, зокрема:

- про затвердження плану роботи Первомайської міської ради на І півріччя 2023 року;

- про заслуховування звіту міського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Первомайської міської ради за 2022 рік;

- про внесення змін до бюджету Первомайської міської територіальної громади на 2023 рік;

- про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян в Первомайській міській територіальній громаді на 2023-2026 роки;

- про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту «Громада, де зручно всім» на 2022-2025 роки, затвердженої рішенням міської ради від 26.05.2022 року № 1 та інші.

 Переважна  частина рішень стосується врегулювання земельних питань та питань комунальної власності. Одне із земельних питань порядку денного було зняте з розгляду та відправлене на доопрацювання. Більшість питань  пленарного засідання  прийняті одностайно.