27 грудня 2022 року міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду з соціально-важливих питань виконавчого органу

27 грудня 2022 року міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду з соціально-важливих питань виконавчого органу

      27 грудня 2022 року міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду з соціально-важливих питань виконавчого органу. В засіданні взяли участь керівники установ, підприємств та структурних підрозділів міськвиконкому.

      Присутні заслухали про надходження до бюджету Первомайської міської територіальної громади, стану фінансування та наявності кредиторської заборгованості.

       В умовах воєнного стану надзвичайно важливим є забезпечення оперативного, належного та безперервного виконання місцевого бюджету.

       З метою забезпечення ефективного функціонування бюджетної сфери нашої територіальної громади та життєво необхідних потреб жителів у період дії воєнного стану міськвиконком прийняв низку швидких, ефективних, оперативних рішень, тому коштом бюджету профінансовано заходи територіальної оборони, захисту безпеки населення та інші. Бюджетні установи та заклади громади профінансовані в повному обсязі. Більша частина коштів бюджету спрямована на фінансування медицини, освіти, соціального захисту тощо. Кредиторська заборгованість відсутня.

      Про свою роботу прозвітувало управління соціального захисту населення міської ради та управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради.

       Діяльність управління соціального захисту  спрямовувалась на реалізацію державних та місцевих програм соціального захисту населення. Загальний обсяг видатків на виплату пільг та субсидій становить 53,0 млн. грн.

       Управлінням здійснюється моніторинг погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, установах і організаціях міста всіх форм власності.

     У зв'язку із суспільно-політичними та військовими подіями в державі, міська влада здійснює комплекс заходів щодо надання підтримки та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб. Рішенням Первомайської міської ради визначено  місця для тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб, в яких продовжуються ремонтні роботи для покращення життя мешканців.

Територіальний центр соціального обслуговування отримав гуманітарну допомогу для забезпечення місць розміщення ВПО на загальну суму 73,5 тис.грн., також було отримано 353 електричні обігрівачі для одиноких непрацездатних осіб та осіб з інвалідністю.

Управлінням культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради проведено реорганізацію музичних шкіл та шкіл мистецтв громади. Жодних увільнень працівників не відбулося, що важливо в цей нелегкий період воєнного стану для мешканців громади.

Заслухали про стан надання медичної допомоги на первинному рівні, про стан захворюваності на COVID-19 та про роботу КНП «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня» в умовах воєнного стану. Наразі ріст захворюваності на COVID-19 відсутній.Медичні заклади забезпечені противірусними  вакцинами, ліками, продуктами харчування, а температурний режим- в нормі.

Були розглянуті й інші питання, висвітлені проблеми та надані відповідні постановчі завдання.

Голова акцентував увагу правоохоронців на припинення знищення турнікетів в центрі міста на площі Шевченка, притягнення винних до знищення майна громади. На площі  була створена та огороджена зона відпочинку для мешканців громади, натомість бачимо поламані турнікети. Потрібно поліції та муніципальній варті міста нагадати окремим порушникам закону про правила поведінки в місцях масового перебування людей.

Наостанок міський голова привітав присутніх із прийдешніми святами та зазначив, що всі ми разом працюємо на перемогу та робимо все можливе для цього.