27 вересня 2022 року під головуванням міського голови Олега Демченка відбулось засідання Погоджувальної ради

27 вересня 2022 року під головуванням міського голови Олега Демченка відбулось засідання Погоджувальної ради

27 вересня 2022 року під головуванням міського голови Олега Демченка відбулось засідання Погоджувальної ради. Голови постійних комісій міської ради, очільники депутатських фракцій спільно розглянули питання включені до порядку денного чергової сесії міської ради, що відбудеться 29 вересня 2022 року.

На розгляд членів ради було представлено близько чотирьох десятків питань з внесеними рекомендаціями від усіх постійних профільних комісій, засідання яких проходили у період з 20 по 26 вересня 2022 року. Більша частина з представлених на розгляд учасників засідання рішень стосується врегулювання земельних питань та питань з орендою комунальної власності. 

Так, було розглянуто питання затвердження цільової Програми «Онкологія» на 2023-2025 роки. Також розглянули внесення змін до «Правил благоустрою території населених пунктів Первомайської міської територіальної громади» і «Правил утримання домашніх тварин на території Первомайської міської територіальної громади». Зміни вносяться у зв`язку із об`єднанням територій. Якщо на сесії міської ради депутати підтримають ці рішення, то правила будуть діяти не лише на території Первомайська, а й по всім старостинським округам, що увійшли до Первомайської громади. 

Розглядаючи блок земельних питань та питань комунальної власності, учасники засідань провели досить жваве обговорення. До зали були запрошені спеціалісти управління комунальної власності та земельних відносин і юристи. Керуючись змінами в законодавстві України та Положеннями прийнятими міською радою, проекти рішень, що викликали сумніви та запитання під час проведення засідань профільних комісій, отримували пояснення та уточнення необхідної інформації. Тим самим, дотримувались усіх норм закону. Особливо в рішеннях про відмову поновлення договорів оренди підприємцям. За словами членів Погоджувальної ради, бізнес повинен працювати, особливо у той час, коли громаді просто необхідна економічна стабільність в умовах військового стану. Тому, порадившись із юристами та земельниками питання будуть винесені на розгляд сесії в нових редакціях. Декілька із запропонованих проектів рішень все ж  відправили на доопрацювання та уточнення інформації.

В свою чергу міський голова зазначив, в подальшому усім доповідачам по питанням, що будуть надані на розгляд депутатського корпусу, потрібно ретельніше готувати інформацію в проектах рішень. Якщо це стосується комунального майна і землі, то необхідно надати відповідні схеми та світлини місцевості.

Загалом усі питання, пропозиції, зауваження та рекомендації були розглянуті і затверджені членами Погоджувальної ради до винесення на розгляд сесії Первомайської міської ради.