28 березня 2022 року міський голова Олег Демченко провів нараду з начальниками управлінь та відділів виконавчого комітету Первомайської міської ради

28 березня 2022 року міський голова Олег Демченко провів нараду з начальниками управлінь та відділів виконавчого комітету Первомайської міської ради

28 березня 2022 року міський голова Олег Демченко провів нараду з начальниками управлінь та відділів виконавчого комітету Первомайської міської ради.

На початку зібрання усі присутні долучились до проведення загальнонаціональної хвилини мовчання, що розпочалась у всіх куточках України о 9 годині ранку.

Після чого учасники наради перейшли до розгляду проблемних питань та планування подальшої роботи у галузях. У ході засідання міський голова наголосив на необхідності безперебійної роботи комунальних підприємств та надання необхідних послуг населенню.

Управління соціального захисту населення продовжує роботу з вимушеними переселенцями та мало захищеними верствами населення. Крім цього, в громаді організована безкоштовна роздача хліба. Усі одинокі мешканці громади, що зареєстровані в територіальному центрі соціального обслуговування, два рази на тиждень отримують хліб.

Питання благоустрою також не оминули увагою. Як зазначили під час наради, потрібно до прибирання в місті підійти як господарі у своїй домівці. Вивіз сміття, благоустрій громадських місць, а також залучення якомога більше підприємців, мешканців громади, голів ОСББ, голів квартальних комітетів до прибирання територій – це основне завдання управління житлово-комунального господарства.

Управлінню економіки доручили заздалегідь формувати заявки виходячи з потреб населення та військових на гуманітарну допомогу. Тим самим громада отримуватиме найнеобхідніше, завдяки налагодженню логістики та допомоги закордонних волонтерських організацій.

Не менш важливим питанням стало наповнюваності бюджету. Зараз у такий важкий для країни час потрібно підтримувати життєдіяльність громади, для цього потрібно щоб усі виходили на роботу, бізнес відчиняв свої двері для відвідувачів, а сільгоспвиробники продовжували працювати.

Міський голова наголосив на тому, що усі мають бути на своїх робочих місцях, аби оперативно реагувати на звернення від громадян та вирішувати нагальні питання. А також за результатами наради дав ряд протокольних доручень

Комунальні служби у Первомайську працюють. Змін в роботі комунальників немає, адже вони є частиною критичної інфраструктури.

Продовжується прибирання території громади в рамках двомісячника благоустрою, який розпочався 23 березня 2022 року. Заплановано провести ряд заходів з впорядкування вулиць, дорожніх та зелених смуг, паркових зон, скверів тощо. Триватиме двомісячник до 20 травня.

 Управління житлово-комунального господарства запрошує всіх первомайців взяти участь у двомісячнику благоустрою. Приєднавшись до спільної справи, городяни покажуть приклад того, що чистота нашого міста починається з чистоти на власному подвір’ї і вулиці.

Відповідальності за прибирання міста і його утримання в належному стані ні хто не знімав. Тому з настанням погожих днів, місто щоденно прибирається і всі служби працюють у штатному режимі. До них також приєднуються і працівники управлінь виконавчої влади та деякі підприємці.