28 липня 2023 року в Центрі культури та дозвілля ім. Є.Зарницької відбувся урочистий захід та святковий концерт з нагоди святкування Дня Української Державності

28 липня 2023 року в Центрі культури та дозвілля ім. Є.Зарницької відбувся урочистий захід та святковий концерт з нагоди святкування Дня Української Державності

28 липня 2023 року в Центрі культури та дозвілля ім. Є.Зарницької відбувся урочистий захід та святковий концерт з нагоди святкування Дня Української Державності. Другий рік поспіль мешканці Первомайської громади відзначають свято, яке покликане утвердити спадкоємність понад тисячної історії Українського Державотворення.  

Від усієї Первомайської міської територіальної громади та від себе особисто міський голова Олег Демченко привітав присутніх зі святом. Він виказав впевненість у безхмарному завтрашньому дні України. Адже усі ми працюємо для цього і робимо все можливе, аби день нашої Перемоги настав якнайшвидше. Олег Михайлович побажав усім миру, сил і наснаги на нові звершення в ім’я Соборної Незалежної України.

В цей день, за відданість Україні, активну громадську позицію у вирішенні соціально-економічних питань, високий професіоналізм, значний внесок у зміцнення української ідентичності задля процвітання Батьківщини Почесними грамотами виконавчого комітету міської ради та цінними подарунками нагороджено військових, працівників комунальних установ та підприємств громади.

Церемонія нагородження супроводжувалася яскравими виступами педагогів та вихованців мистецьких навчальних закладів міста та колективів художньої самодіяльності міського Центру культури та дозвілля ім. Є.Зарницької.