28 січня 2023 року в Первомайській міській громаді, в ЗОШ № 11 відбувся традиційний турнір з волейболу за “Кубок міського голови” серед дівчаток 2006-2007 років народження

28 січня 2023 року в  Первомайській  міській громаді, в ЗОШ № 11  відбувся  традиційний турнір  з волейболу за  “Кубок міського голови” серед дівчаток  2006-2007 років народження

28 січня 2023 року в  Первомайській  міській громаді, в ЗОШ № 11  відбувся  традиційний турнір  з волейболу за  “Кубок міського голови” серед дівчаток  2006-2007 років народження.


В змаганнях брали  участь команди дівчаток  з  ДЮСШ м.Первомайська, з ДЮСШ м.Южноукраїнська, смт.Голованівська та команди з  Мигіївської сільської територіальної громади. Організатором змагань виступила  ДЮСШ  міської громади. В змаганнях взяли участь  всього п”ять команд.
Анастасія Медко, заступник директора Первомайської міської ДЮСШ, зазначила, що волейбол не тільки цікавий, але  сприяє здоровому способу життя. Присутні під звуку гімну відкрили турнір та подякували усім, хто допоміг організувати цей захід та тим, хто поклав своє життя задля цього мирного змагання. Присутні вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих за Україну.


         В  урочистостях з відкриття турніру    взяв участь міський голова Олег Демченко, заступник  міського голови  Володимир Рябченко, начальник управління освіти  міської громади  Світлана Ткачук, головний суддя змагань  Павло Рябикін,  тренери спортивних  команд-учасників змагань та інші.
   Міський голова Олег Демченко привітав   юних спортсменів та побажав успіху, перемоги та  мирного неба, щоб діти ніколи не чули звуків тривоги та не знали що таке війна. З найкращими побажаннями  волейболісти розпочали змагання. Під час тривог гра припинялася та усі  спускалися до облаштованого місця -споруди цивільного захисту, яке завчасно було підготовлене міською владою у всіх дитячих закладах  громади.
Напередодні  Дня вшанування Героїв Крут це спортивне змагання  є символом віри у непереможність українського народу, віри,  що  молодь вистоїть, так як стоять  їхні  батьки на передовій.
Нехай наші діти займаються спортом, навчаються, ведуть  здоровий спосіб життя, а міська влада подбає про них і  продовжить створювати комфортні умови для проживання, відпочинку і захисту.
Наші діти  будуть мати щасливе дитинство, бо у незламної нації є майбутнє  і величезне бажання вистояти та перемогти.