28 жовтня ми відзначаємо День визволення України від нацистських загарбників

28 жовтня ми відзначаємо День визволення України від нацистських загарбників

28 жовтня ми відзначаємо День визволення України від нацистських загарбників. Саме цей день вважають датою остаточного вигнання окупаційних нацистських військ за межі території України.

З нагоди 78-річниці визволення України від нацистських загарбників, на знак шани та вдячності тим, кому не має забуття, величний подвиг яких і сьогодні залишається прикладом патріотизму та вірного служіння Батьківщині, делегація представників місцевої влади на чолі із міським головою Олегом Демченком поклала живі квіти до «Вічного вогню» в Меморіальному комплексі «Сквер Перемоги».

Мир, який здобули нам наші діди і прадіди, право жити вільно на своїй землі, відстоюють сьогодні наші земляки, звільняючи українські землі від нових фашистів. Адже 24 лютого 2022 року, історія заклякла, зупинивши механізм відліку мирного життя. Для нас, для України, нацистами, загарбниками стали ті покоління, діди яких ділили їжу в окопах.

Присутні схилили голови у хвилині мовчання перед тими, хто визволяв наш край від ворога у роки Другої світової війни та тими, хто у наш час віддав своє життя за незалежність та територіальну цілість України у російсько-українській війні. Нове покоління віддає данину шани та вдячності Героям фронту і тилу!