29 серпня всі українці вшановують пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави

29 серпня всі українці вшановують пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави

29 серпня всі українці вшановують пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Цього дня ми також згадуємо працівників системи МВС, загиблих при виконанні службових обов’язків.

З 2020 року Указом Президента День вшанування пам’яті працівників органів системи МВС, які загинули при виконанні службових обов’язків, поєднано з Днем пам`яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. Саме цього дня, у серпні 2014 року, внаслідок російської збройної агресії на сході нашої держави під час виходу наших військовослужбовців з оточення окупантів поблизу м. Іловайськ Україна зазнала найбільших втрат. Серед полеглих переважна більшість – добровольчі батальйони Національної гвардії та правоохоронці.

З нагоди вшанування пам`яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, а також правоохоронців, що віддали своє життя стоячи на варті громадського спокою та безпеки, 29 серпня 2022 року у Первомайську відбулось покладання квітів у Сквері Небесної Сотні, біля Дошки пам’яті загиблих Героїв і меморіалів загиблим працівникам органів внутрішніх справ.

Міський голова Олег Демченко, заступник міського голови Володимир Рябченко, керуюча справами апарату виконавчого комітету Тетяна Данильченко, керівники і працівники управлінь, а також ветерани і пенсіонери органів МВС поклали квіти до пам’ятників воїнам-визволителям і загиблим правоохоронцям та вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто загинув в українсько-російській війні, Героїв Небесної Сотні, загиблих правоохоронців, усіх хто віддав своє життя у боротьбі за правду, безпеку, справедливість, свободу, цілісність та єдність нашої держави.

На жаль, через війну з росією, меморіальні плити продовжують поповнюватися новими іменами. У вічність ідуть найкращі, залишаючи в пам’яті своїх рідних ніжні обійми, теплі спогади, свою любов.

Схиляємо голови перед працівниками системи МВС, Героями Небесної Сотні, військовослужбовцями, добровольцями чиї імена викарбувано на меморіальних табличках і в наших серцях. Вони навіки з нами. Адже поки ми їх пам’ятаємо, вони залишатимуться поряд з нами.

Герої не вмирають, Герої поміж нас!..