2 листопада 2023 року, у Первомайській міській територіальній громаді, відбулася зустріч із працівниками соціальної сфери населення

2 листопада 2023 року, у Первомайській міській територіальній громаді, відбулася зустріч із працівниками соціальної сфери населення

Щорічно, в першу неділю листопада, в Україні відзначається професійне свято соціальних працівників. Яке було засноване, ще у 1999 році Указом президента України.  Відтак, 2 листопада 2023 року, напередодні свята, у Первомайській міській територіальній громаді, відбулася зустріч із працівниками соціальної сфери населення. З гостями заходу зустрілися міський голова Олег Демченко, заступник міського голови Володимир Рябченко та начальниця управління соціального захисту населення Ольга Колесніченко.

Із вступним словом до гостей звернувся очільник Первомайської територіальної громади Олег Демченко. Він привітав усіх присутніх направивши слова щирої дяки за пророблену роботу. Та додав, що із початком повномасштабного вторгнення, перед соціальною сферою постали нові виклики, війна звалила на їх плечі багато додаткових зобов’язань. Сотні тисяч українців втратили своє майно, роботу, здоров’я, опинилися в складних життєвих ситуаціях, переселилися в інші регіони України, зокрема і в Первомайську громаду, та як ніколи потребують уваги і підтримки. У свою чергу, ці робітники виконують усе можливе, аби вирішити найболючіші проблеми громадян, багато людей сьогодні кажуть вам «Спасибі!».

Після чого, за сумлінну працю, високий професіоналізм при виконанні службових обов’язків та з нагоди Дня працівника соціальної сфери України, а також за вагомий особистий внесок у вирішенні питань соціального захисту населення Первомайської міської територіальної громади, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та активну життєву позицію Олег Михайлович нагородив гостей заходу Почесними грамотами виконавчого комітету Первомайської міської ради, квітами та цінними подарунками.

Згодом, до слова була запрошена начальниця Управління соціального захисту населення Ольга Колесніченко, яка також привітала своїх колег усіх із професійним святом, та зазначила, що сьогодні ми допомагаємо усім, хто того потребує. І хоч важко, війна, але потрібно щиро вірити що скоро прийде перемога, адже ми робимо усе для того потрібне. У свою чергу, співробітники та колеги привітали свою начальницю та наставника Ольгу Колесніченко із святом.

Соціальна робота − це складний процес, який вимагає особливих особистих якостей, це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми. День працівника соціальної сфери це професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.