Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

31 серпня 2021 року пройшла апаратна нарада з керівниками управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради

31 серпня 2021 року пройшла апаратна нарада з керівниками управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради

31 серпня 2021 року під головуванням міського голови Олега Демченка пройшла апаратна нарада з керівниками управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради.

Про поточне виконання бюджету Первомайської міської територіальної громади, стан погашення кредиторської заборгованості, стан фінансування захищених статей видатків та проблемні питання доповів начальник фінансового управління міської ради Сергій Шугуров. Також мова йшла  Про підготовку земельних торгів (аукціонів) доповіла начальник відділу земельних відносин управління комунальної власності та земельних відносин міської ради  Олена Артем’єва.

Про підготовку та відзначення Дня фізичної культури та спорту в Первомайській територіальній громаді доповідав начальник відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради.

Про результати та недоліки управління житлово-комунального господарства міської ради щодо підготовки міста до "Дня міста" з  питань благоустрою та підготовки до осінньо-зимового періоду доповідала заступник начальника управління житлово-комунального господарства міської ради  Татьяна Троян.

Про епідемічну ситуацію в місті щодо захворюваності на гострі респіраторні захворювання та COVID-19, про надання медичної допомоги хворим на COVID-19 та з підозрою на COVID-19 в КНП « Первомайська ЦРЛ» доповідали головний лікар комунального підприємства «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Татьяна Оболенська та головний лікар КНП «Первомайська центральна районна лікарня» Віктор Готка. Слід зауважити, що вже декілька тижнів йде поступове зростання пацієнтів з хворобою COVID-19, норми поки що не перевищені. Лікарі наголошують, що єдиним дієвим способом зупинення розповсюдження вірусу COVID-19 є вакцинація та нагадують що в місті наразі є вакцини в достатній кількості.