31 січня 2023 року міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду із керівниками структурних підрозділів

31 січня 2023 року міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду із керівниками структурних підрозділів

31 січня 2023 року міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду із керівниками структурних підрозділів.

Заслухали та обговорили чотири питання порядку денного з різних сфер життєдіяльності громади.

Станом на 31 січня 2023 року до загального фонду бюджету громади надійшло податків та зборів понад 50 млн грн. Профінансовано видатки більше ніж на 32 млн. грн. Оплата комунальних послуг та енергоносіїв склала 11,5%, соціальне забезпечення-1,2% від загальної суми фінансування. Кредиторська заборгованість, яка склалась на початок року, зменшилась на 119,4 тис. грн.

Наповнення бюджету залишається основним питання і напрямком діяльності виконавчого комітету. Тому актуальним було питання про проведену роботу щодо впорядкування рекламоносіїв на території Первомайської міської територіальної громади. Останнім часом власники рекламоносіїв, посилаючись на війну, забувають сплачувати податки та збори до бюджету громади, не дотримуються законодавства України та відверто ігнорують прохання влади сплатити податки, із яких саме влада допомагає Збройним силам України виборювати перемогу на фронті. На виконання доручення міського голови відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету міської ради провів певну роботу щодо впорядкування розміщення зовнішньої реклами. Наразі на території центру міської громади зареєстровано 178 спеціальних конструкцій зовнішньої реклами та виявили ряд порушень державних будівельних норм з встановлення рекламоносії на магістральних вулицях, що призводять до аварійних ситуацій, відволікають увагу чи порушують видимість на дорогах.

Також Олег Михайлович переконаний, що кожен відділ повинен виконувати свій функціонал та вживати дієвих заходів до порушників законодавства.

Блекаут, який ми переживаємо, навряд чи останній, попереду ще довга зима, тому «пункти незламності» для людей залишаються прихистком від холоду та надією на зв'язок із рідними. Учасники наради заслухали про роботу «пунктів незламності» в Первомайській міській територіальній громаді. За минулий тиждень до пунктів звернулись 9 осіб. На постійній основі проводиться перевірка «пунктів незламності» на території Первомайської міської громади. В деяких «пунктах незламності» планується провести оптоволоконний кабель для підключення швидкісного інтернету за допомогою старлінку та мати можливість за відсутності світла користуватись якісним безперебійним доступом до інтернету. Також всім необхідним забезпечені «пункти незламності» в старостинських округах Первомайської міської громади, які допомагають місцевим жителям в умовах відключень електропостачання.

Головні лікарі закладів охорони здоров’я міської громади поінформували про стан надання медичної допомоги на первинному рівні в умовах воєнного стану.

В КП «ПМЦПМСД» отримали допомогу 14534 пацієнти, зроблено 543 вакцинації.

У відділенні реабілітації за останній місяць отримали курс лікування 98 пацієнтів, в тому числі 9 внутрішньопереміщених осіб.

Станом на січень надано консультативну допомогу 5822 ВПО. Створено запас лікарських засобів, виробів медичного призначення тощо.

Рівень захворюваності на гострі респіраторні інфекції. як в Україні, так і в Первомайській громаді знаходиться нижче епідемічного порогу. На даний час на підприємстві лікується 6 хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19 та 8- з пневмонією.

Станом на 31 січня 2023 року на стаціонарі КНП «Первомайська ЦРЛ» знаходиться 102 особи, з COVID-19 – 3 особи, з них 1 особа з Первомайської ОТГ.

КНП «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня» працює в штатному режимі. Персонал на достатньому рівні забезпечено всім необхідним. Лікарня регулярно надає медичну допомогу пораненим. За минулий тиждень на базі консультативної поліклініки КНП «ПЦМБЛ» здійснено 1817 прийомів амбулаторних хворих. В акушерському відділенні прийнято 11 пологів. Станом на сьогодні на стаціонарному лікуванні перебуває 223 пацієнти.

Наостанок міський голова Олег Демченко надав постановчі завдання, основні з яких:

- вивчити питання встановлення стаціонарних телефонів, інтернету, старлінків на «Пунктах незламності»;

- ретельно проаналізувати стан справ із своєчасності та якості вивозу твердих побутових відходів та через засоби масової інформації надати розгорнути інформацію стосовно укладання договорів на оплату послуг та норм накопичення твердих побутових відходів у приватному секторі та багатоповерхових будинках;

- продовжити виконання заходів з благоустрою та санітарного очищення території Первомайської міської територіальної громади;

- вживати заходів щодо своєчасного очищення та посипання пішохідних доріжок на випадок ожеледиці;

- забезпечити надання якісних послуг з централізованого водопостачання і водовідведення, вивезення та поховання ТПВ, обслуговування будинків та прибудинкових територій, зимового утримання проїжджої частини вулиць;

- забезпечити належне зимове утримання доріг, у разі необхідності здійснювати розчищення від снігу та посипання шляхів та тротуарів протиожеледними матеріалами.