3 листопада 2023 року очільник Первомайської міської територіальної громади разом із заступником міського голови Володимиром Рябченко доставили гуманітарну допомогу

3 листопада 2023 року очільник Первомайської міської територіальної громади разом із заступником міського голови Володимиром Рябченко доставили гуманітарну допомогу

Обороноздатність та допомога військовим один із важливих пріоритетів Первомайської міської влади. Міський голова Олег Демченко спільно із своєю командою постійно виїжджає на передову та надає допомогу нашим підрозділам захисників.

Так, 3 листопада 2023 року очільник Первомайської міської територіальної громади разом із заступником міського голови Володимиром Рябченко доставили гуманітарну допомогу нашим військовим підрозділам, що захищають та обороняють рубежі України на східному напрямку.

Безпосередньо на передових бойових позиціях військовим було передано найнеобхідніші речі першого вжитку, продукти тривалого зберігання, питну воду, медикаменти, засоби гігієни, смаколики та багато чого іншого, що потрібно у військовому побуті. Звичайно подбали і про технічне забезпечення бойових підрозділів. Захисники отримали від Первомайської міської територіальної громади необхідне оснащення для ефективного виконання бойових завдань.

В рамках відзначення Дня інженерних військ та Дня ракетних військ і артилерії Олег Демченко за сумлінне виконання обов’язків військової служби, високі показники в бойовій підготовці, самовідданість і рішучість у справі захисту територіальної цілісності та зміцнення обороноздатності України нагородив Почесними грамотами та цінними подарунками виконавчого комітету Первомайської міської ради військовослужбовців, що знаходяться на передових позиціях захисту нашої країни.

Окрім цього, військовим було передано автівку, яку захисники зможуть використовувати як для виконання бойових завдань так і здійснювати, у разі такої необхідності, евакуаційні заходи.

Під час свого візиту Олег Демченко поспілкувався із захисниками та командирами військових підрозділів, дізнався про їх потреби, підтримав бойовий дух. Адже саме такі зустрічі та допомога дає наснаги нашим військовим до боротьби та розуміння того, що за них моляться і підтримують. Усі ми працюємо задля досягнення спільної мети - Перемоги над ворогом. І завдання Первомайська - це підтримувати та забезпечувати усім необхідним своїх земляків.

В свою чергу, військові відзначили вклад Первомайської міської територіальної громади, зокрема і міського голови Олега Демченка, у наближення перемоги України у війні з росією. Вони подякували мешканцям та владі громади за підтримку, посильну допомогу, молитви, а також непохитну віру в стійкість і непереможність українських військових.