3 травня 2022 року відбулось чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

3 травня 2022 року відбулось чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

3 травня 2022 року під головуванням першого заступника міського голови Дмитра Малішевського, за участю заступника міського голови Володимира Рябченка, відбулось чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради.

Під час засідання члени комісії розглянули 26 адміністративних протоколи про правопорушення громадян, що мешкають на території громади. За результатом роботи комісії було не лише розглянуто справи, а й заслухано самих порушників. Мешканці Первомайської міської територіальної громади, усвідомлюючи наслідки своїх протиправних дій повністю погодились із рішенням членів комісії.

Загалом найбільше порушень було виявлено по трьом статтям:

- стаття 152 Кодексу України про адміністративне правопорушення (далі-КУпАП) стосовно порушення правил у сфері благоустрою;

- стаття 156 КУпАП стосовно порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами;

- стаття 154 КУпАП стосовно порушення правил тримання собак і котів;

На засіданні адміністративної комісії правопорушників було попереджено про недопущення вчинення в майбутньому протиправних дій. Вони понесуть відповідальність згідно чинного законодавства. Крім того, присутнім в черговий раз нагадали про Правила благоустрою, а також зазначили, що в місті працює Муніціпальна варта, яка має усі повноваження виносити відповідні протоколи та складати акти про адміністративні порушення мешканцями громади.