5 березня 2024 року, очільник громади Олег Демченко передав ключі від «Мобільної лазні на колесах»

5 березня 2024 року, очільник громади Олег Демченко передав ключі від «Мобільної лазні на колесах»

05 березня 2024 року, очільник громади Олег Демченко особисто передав ключі від «Мобільної лазні на колесах» офіцеру штабу 40 окремої артилерійської бригади  імені Великого князя Вітовта Михайлу Медведчуку.
Питання гігієни для військових, що виконують завдання на передніх лініях  оборони фронту, є дуже болючим та важливим. Після чималої кількості виїздів з гуманітарною допомогою до хлопців, міський голова на власні очі бачив цю ситуацію і не зміг лишитись осторонь. Було прийнято рішення про замовлення для хлопців так званої «Мобільної лазні на колесах», яку залюбки виготовила "Майстерня незламності" під керівництвом Олександра Гринюка. Фінансування на замовлення лазні частково було надано Виконавчим комітетом Первомайської міської ради та особисто міським головою з власних коштів.
Лазня на колесах - це цілий комплекс, де хлопці можуть прийняти душ під гарячою водою, яка нагрівається за 40 хв, погрітися в парній, випрати та посушити свій одяг. Всі ці елементарні, для нас з вами, речі є дуже болючими для наших захисників. Один з найголовніших плюсів такої лазні те, що вона є мобільною та може переміщатись будь-куди. Михайло Медвечук подякував міському голові та запевнив, що в найближчий час лазня буде передана хлопцям з 40 окремої артилерійської бригади  імені Великого князя, які зараз несуть службу на передніх рубежах фронту. 
Кожна наша добра справа чи то мала, чи то велика наближає одне – нашу Перемогу!