5 листопада 2023 року відбулися спортивні змагання під гаслом «До Перемоги разом із ЗСУ».

5 листопада 2023 року відбулися спортивні змагання під гаслом «До Перемоги разом із ЗСУ».

З метою підтримки Збройних Сил України та популяризацію здорового способу життя 5 листопада 2023 року на майданчику зі штучним покриттям ДЮСШ, відбулися спортивні змагання під гаслом «До Перемоги разом із ЗСУ».

Змагання відбулись під патронатом та за ініціативи міського голови Олега Демченка. На полі зібрались кращі спортсмени серед військових, Первомайського районного відділу Головного управління Нацполіції України та Добровольчого формування «Гард». Це люди, котрі в наш нелегкий воєнний час, який переживає вся Україна через війну з росією, виконують найважливішу місію – захисту та оборони Первомайської громади, а також стоять на стражі спокою й правопорядку всієї Первомайщини.

 

У вітальному слові міський голова Олег Демченко, звернувся до присутніх зі словами вдячності та шани їх нелегкій справі, а також за попурляризацію здорового способу життя. Він побажав учасникам змагань сталевої витримки, сили духу, а також щоб перемогли найспритніші та найсильніші.

В рамках змагань відбулися турніри з міні-футболу , перетягування канату та підняття гирі «Гвардійський ривок». В ході спортивних змагань всі учасники отримали заряд бадьорості, натхнення та позитивних емоцій! За результатами усі переможці були нагороджені, за кваліфіковані навички, які продемонстрували у ході змагань. А також, кращим гравцям і призерам, було вручено почесні грамоти та кубки.

Загалом, можна зазначити, що будь якого виду спорт, є мирним заходом. Він спонукає тільки до дружніх взаємовідносин між опонентами, та щодня додає сили духу, наполегливості і невпинної праці, задля досягнення усіх неосяжних висот.

Дякуємо нашим захисникам країни за те, що дають змогу займатися спортом, проводити змагання та продовжувати жити і розвиватися на рідній землі! Слава ЗСУ! Слава Героям!