7 березня 2022 року міський голова Олег Демченко провів нараду з керівниками підприємств критичної інфраструктури, начальниками управлінь та відділів виконавчого комітету Первомайської міської ради

7 березня 2022 року міський голова Олег Демченко провів нараду з керівниками підприємств критичної інфраструктури, начальниками управлінь та відділів виконавчого комітету Первомайської міської ради

7 березня 2022 року міський голова Олег Демченко провів нараду з керівниками підприємств критичної інфраструктури, начальниками управлінь та відділів виконавчого комітету Первомайської міської ради.

Розглядали найбільш важливі питання життєдіяльності громади в умовах війни з російськими окупантами.

Управлінню соціального забезпечення доручили вкотре обдзвонити всі малозабезпечені верстви населення з метою дізнатись потреби в медикаментах, продуктах та всього необхідного. Після чого, сформувати відповідні пакети з допомогою та адресно розвезти.

Економічному відділу, на який наразі лягає найбільша доля роботи в забезпечені громади доручили ще раз провести роботу з підприємцями щодо цінової політики. Банківські установи, аптеки та продуктові магазини працюють у звичному режимі. Для потреби в медикаментах, продуктах, паливо-мастильних матеріалах, автозапчастин створити єдину логістику та співпрацювати з іншими містами по обміну гуманітарної допомоги.

Також у Первомайську буде створений єдиний реєстр волонтерів, що допомагають в зборі необхідного для військових їх сімей та територіальної оборони. Це допоможе волонтерам та Оперативному штабу визначати нагальні потреби в громаді та задовольняти їх. Олег Демченко нагадав про цілодобовий контакт за телефоном: 0985768189

Щодо залізничного сполучення повідомили, що у Первомайську зупиняються потяги. Була лише проблема по Львівському напрямку. З керівництвом було домовлено додатково причепити декілька вагонів, щоб наші мешканці також мали можливість виїхати.

Міський голова нагадав, що місто та громада має продовжувати нормальне функціонування. Усі підприємства працюють, пасажирські перевезення також. Сіяти паніку серед мешканців громади не потрібно, адже наше місто знаходиться зараз у більш менш спокійних умовах існування на відміну від тих, де кожного дня окупанти проводять бомбардування.

Керівництво громади, усі профільні управління та відділи працюють у штатному режимі. Проводиться активна робота по життєзабезпеченню мешканців міста та військовослужбовців.