Апаратна нарада з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради

 Апаратна нарада з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради

13 грудня 2022 року міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради.

    О 9 годині усі присутні долучились до проведення загальнонаціональної хвилини мовчання в знак шани загиблих внаслідок війни росії проти України. Після чого перейшли до розгляду та обговорення питань порядку денного.

         На початку наради заслухали доповідь начальника управління фінансів Сергія Шугурова, який ознайомив присутніх з надходженнями коштів до бюджету Первомайської міської територіальної громади, видатками, що здійснювались за звітний період, а також оплату основних захищених статей та програм. Станом на 12 грудня 2022 року перевиконання планових показників по наповнюваності бюджету громади за січень-листопад поточного року складає 108,7%. Торішня і поточна кредиторські заборгованості погашені в повному обсязі.

Далі начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Олександр Лисий звітував про роботу підпорядкованого йому підрозділу. Зокрема, Олександр Григорович повідомив, що у 2022 році на розвиток житлово-комунального господарства в бюджеті громади передбачені видатки на загальну суму понад 136 млн грн, за 11 місяців профінансовано понад 70 млн грн. Для порівняння, за 11 місяців 2021 року – всього 27 млн грн.

Міський голова, своєю чергою, наголосив на обов`язковому ранковому щоденному звіті всіх керівників комунальних підприємств та управителів багатоквартирних житлових будинків начальнику управління житлово-комунального господарства міської ради  щодо стану з енерго- та водопостачанням на об’єктах що ними обслуговуються.

Звітувала про роботу управління освіти Первомайської міської ради очільниця управління Світлана Ткачук. Вона зазначила, що в громаді станом на грудень 2022 року функціонує 43 заклади та установи освіти: загальної середньої – 18, дошкільної – 19, позашкільної – 4, Інклюзивно-ресурсний центр та Центр професійного розвитку педагогічних працівників. Заклади освіти навчають за змішаною, дистанційною, індивідуальною, сімейною формами навчання. Завдяки наявності найпростіших укриттів на сьогодні працюють 11 закладів дошкільної освіти, планується до відкриття ще один садочок, 7 закладів не працюють. В 11 загальноосвітніх закладах громади де є укриття організовано змішане навчання, в 7-ми закладах, де відсутні укриття – дистанційне. На сьогодні 1436 дітей охоплено освітнім процесом. З кожним днем прослідковується динаміка зростання відвідуваності навчальних закладів.

Далі присутні заслухали інформацію від головних лікарів, щодо роботи медичних закладів громади, надання лікарських послуг в умовах воєнного стану та про захворюваність на ГРИП, ГРВІ та COVID-19. За минулий тиждень в громаді було виявлено 5 позитивних випадків COVID-19, а за попередній тиждень - 2. На стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Первомайської ЦРЛ немає осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19. В Україні показник захворюваності знизився на 10,9 %. Триває вакцинація населення вакциною Короновак. Всі медичні установи забезпечені альтернативними джерелами електроенергії, водопостачання та тепла. Пологове відділення віднесено до списку критичної інфраструктури.

     Наостанок наради усім керівниками управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міським головою були надані доручення. Комунальникам продовжити виконання заходів  з благоустрою та санітарного очищення території громади; надання якісних  послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, вивезення та захоронення ТПВ, обслуговування будинків та прибудинкових територій; продовження робіт з ремонту вулиці Олени Пчілки та початок робіт з ремонту вулиці Андрія Чернецького. Посилити роботу муніципальної варти щодо дотримання Правил благоустрою установами, організаціями, ОСББ, суб’єктами підприємницької діяльності Первомайської міської територіальної громади, також здійснювати щоденні рейди територією громади з метою виявлення осіб, що утворюють сміттєзвалища, складують негабаритне сміття біля стаціонарних сміттєвих майданчиків. Соціальним службам забезпечити проведення ремонтних робіт в харчоблоці стаціонарного відділення для постійного та тимчасового проживання людей похилого віку та одиноких інвалідів та встановлення альтернативного опалення.