Апаратна нарада з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

Апаратна нарада з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

20 травня 2019 року Первомайський міський голова Людмила Дромашко провела щотижневу апаратну нараду з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради Людмила Григорівна повідомила, про низку заходів, що відбудуться найближчим часом, а саме: нарада з керівниками комунальних підприємств міста; позачергове засідання виконавчого комітету міської ради; 30 травня відбудеться чергове засідання сесії міської ради; 31 травня в навчальних закладах міста відбудеться свято Останнього дзвоника.

Міський голова повідомила, що за кошти обласного бюджету в місті Первомайську планується встановлення трьох спортивних майданчиків – на території дитячо-юнацької спортивної школи, в мікрорайонах «Коротченка» та «Фрегат». Також, звернула увагу присутніх на обов’язкову участь всіх структурних підрозділів виконавчих органів міської ради в міжнародних, обласних та місцевих конкурсах з метою залучення та використання грантових коштів.

Далі йшлося про виконання планових показників по наповненню бюджету міста; про стан забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет; про заходи з прибирання територій міста; про підготовку міського пляжу «Райдуга» до початку купального сезону; про встановлення причин забруднення води в річці Південний Буг; про проведення КП «Первомайський міськводоканал» робіт по підключенню абонентів мікрорайону «Дроздовка» до мережі водопостачання; тощо.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.