Апаратна нарада з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

Апаратна нарада з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

10 червня 2019 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась щотижнева апаратна нарада з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Перевіривши виконання доручень наданих на попередній нараді, міський голова проінформувала про заходи заплановані на найближчий час. Так 11 червня відбудеться пленарне засідання позачергової сесії міської ради, а 14 червня – чергове засідання виконавчого комітету.

В ході наради також піднімались питання виконання вимог діючого законодавства відповідно до шуму у закладах відпочинку, розташованих на території ставку в мікрорайоні Фрегат та міського парку культури та відпочинку «Дружба народів»; щодо роботи адміністраторів ЦНАПу з питань реєстрації місця проживання; про стан забезпечення міста інсуліном у червні п.р. відповідно до потреб населення у ліках та коштів, які надійшли до бюджету міста. Обговорювались також питання благоустрою – чищення лівневок після дощу, покіс бур’яну вздовж доріг.

Начальник фінансового управління міської ради С.Шугуров поінформував присутніх щодо фактичних надходжень до міського бюджету та про розрахунки по захищеним статтям протягом минулого тижня п.р.

Основними завданнями залишилось виконання планових показників по наповненню бюджету міста; приведення до належного санітарного стану територій міста.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.