Благодійна допомога від ТОВ «Астор ЛТД-2008»

Благодійна допомога від ТОВ «Астор ЛТД-2008»

18 грудня 2019 року в Первомайському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей відбулась приємна подія напередодні Дня Святого Миколая. Цього дня заклад отримав для своїх підопічних благодійну допомогу від ТОВ «Астор ЛТД-2008». Завдяки благодійникам діти забезпечені новою постільною та натільною білизною, шкарпетками та рушниками. Окрім того вихованці закладу отримали традиційні солодощі та фрукти. Разом з представниками ТОВ «Астор ЛТД-2008» до центру соціально-психологічної реабілітації дітей завітала і міський голова Людмила Дромашко, яка від міської влади передала у подарунок дітворі солодкі набори.

Під час теплої зустрічі директор комунального закладу «Первомайський центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Миколаївської обласної ради Інна Гербіченко провела для гостей екскурсію закладом. Відвідувачі на власні очі мали змогу ознайомитись із умовами проживання дітей, організацією навчального процесу та дозвілля вихованців. Гості відмітили величезний обсяг робіт з облаштування та удосконалення закладу пророблений керівництвом за роки існування центру. Разом з тим представники ТОВ «Астор ЛТД-2008» запропонували подальшу підтримку та допомогу центру, звернувши увагу, зокрема на необхідність придбання дороговартісних дверей в електрощитову відповідно до пожежної безпеки закладу.

Слід зазначити, що ТОВ «Астор ЛТД-2008» вже не вперше надає суттєву допомогу центру. Так, наприклад, влітку поточного року за домовленістю із керівництвом закладу благодійники придбали для центру пилососи та дзеркала.

Приємно знати, що в нашій країні є люди, яким небайдужа доля найнезахищеніших верств нашого суспільства – наших дітей. Тож сподіваємось, що започаткована співпраця триватиме і надалі.