Чергове засідання колегії з питань соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх при управління у справах у справах дітей міської ради

Чергове засідання колегії з питань соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх при управління у справах у справах дітей міської ради

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дитини, 18 грудня 2019 року під головуванням начальника управління Наталії Перкової відбулось чергове засідання колегії з питань соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх при управління у справах у справах дітей міської ради. Серед запрошених на засіданні колегії були члени колегії Оксана Пастушок та Олександр Яровий, заступник головного лікаря з медичної частини КНП «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня» Світлана Щегленко, юрисконсульт комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Галина Некрасова, а також, представники управління освіти міської ради, фахівці із соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, та інші.

Учасники колегії говорили про подальше влаштування 17 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та тимчасово влаштовані до комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени колегії, із врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, прийняли рішення про перевезення дітей до КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Южноукраїнської міської ради. Всім батькам та дітям рекомендовано роботу з психологом щодо покращення ситуації в родині та подолання складних життєвих обставин.

Наприкінці засідання колегії Наталія Миколаївна акцентувала увагу присутніх на необхідності скоординованості діяльності усіх суб’єктів соціальної роботи з дітьми та батьками, які опинилися в складних життєвих обставинах і потребують допомоги.