День дільничного офіцера!

День дільничного офіцера!

Професія дільничного – одна з найважливіших і найвідповідальніших серед інших професій в поліції. Наскільки професійно інспектор робить свою справу – настільки спокійніше почуваються мешканці міста. Адже люди зі своїми проблемами перш за все звертаються саме до дільничного, який є ключовою фігурою у правоохоронній системі. В умовах сьогодення, працювати дільничним інспектором досить не легко, адже доводиться нести службу в умовах значних навантажень.

Сьогодні, 18 червня, у приміщенні Первомайського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області з нагоди професійного свята, Дня дільничного офіцера, первомайські поліцейські отримали привітання від міської та районної влади.

За внески в охорону публічного порядку та безпеки, профілактику злочинів та правопорушень на території міста Первомайська та з нагоди Дня створення служби дільничних офіцерів поліції кращі працівники Первомайського відділу поліції: Наталія Гордуз, Сергій Грабко, Тихон Дуд’єв, Руслан Колос, Вадим Погонець, Альберт Поляков, Костянтин Тихоход, Сергій Усатюк отримали почесні грамоти та цінні подарунки. Від імені Первомайської міської ради та її виконавчого комітету присутніх привітав перший заступник міського голови Олександр Кукуруза, який подякував правоохоронцям за гідну службу та побажав і надалі ефективно працювати у взаємодії з громадою. Крім того, від міської влади поліцейські отримали 2 комплекти коп’ютерної техніки. Багато теплих слів подяки і щирих побажань прозвучали від гостей заходу. В святковому заході також взяв участь секретар міської ради Сергій Бондарчук.

Ми ще раз вітаємо всіх інспекторів з професійним святом і зичимо всіх благ! Нехай найбільшою винагородою для вас буде подяка від людей.