День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи

У День Гідності та Свободи, 21 листопада, міський голова Олег Демченко та працівники виконавчих органів Первомайської міської ради вшанували столітні подвиги українців. Нації, яка боролася і продовжує боротьбу за волю і незалежність.

Революція на граніті, Помаранчева революція, Революція гідності продемонстрували прагнення українців жити у європейській державі. Зараз сотні тисяч воїнів виборюють цей вибір у тяжких боях проти окупантів. Бо «гідність» і «свобода» для українця – не просто слова. Це генетичний код нації.

Міський голова вшанував мільйони людей, які віддали свої життя за вільне і спокійне майбутнє для України і прийдешніх поколінь. Поклав квіти до погруддя Тараса Шевченка – пророка, чиї слова через віки є актуальними.

Олег Михайлович відвідав Меморіал пам'яті героїв Небесної сотні. Із першим заступником Дмитром Малішевським віддали шану янголам Революції гідності та військовим, які склали голови у боях за незалежність.

Сотні років українці прагнули бути вільними. Щодня великою кров’ю це демонструють. Ніхто не в змозі вкрасти у нас свободу. З вірою в перемогу.