День захисників і захисниць України, свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва

День захисників і захисниць України, свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва

В історії нашої Батьківщини є багато подій, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі.

14 жовтня – важлива дата. Вона поєднує в собі День захисників і захисниць України, свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва. З цієї нагоди 14 жовтня в Первомайській територіальній громаді пройшли святкові заходи.

Під час урочистого віча, що відбулось на центральній площі міста, зі словами привітань до громади звернувся міський голова Олег Демченко. Очільник міста подякував захисникам і захисницям за мужність та героїзм, які вони проявляють захищаючи незалежність та цілісність нашої держави, побажав усім здоров’я миру та добробуту. З нагоди свята учасники бойових дій на сході України та військовослужбовці отримали почесні грамоти виконавчого комітету міської ради та цінні подарунки. Олег Михайлович також вручив медалі матерям

До привітань доєднався Архієпископ Вознесенський і Первомайський Олексій, який у своїй промові розповів про історію виникнення свята Покрови Пресвятої Богородиці, закликав присутніх до злагоди та взаєморозуміння.

Хвилиною мовчання зібрання вшанувало пам'ять всіх захисників, які ціною власного життя боролися за незалежність нашої держави.

В знак глибокої вдячності делегації на чолі із міським головою поклали квіти до стели у сквері Небесної Сотні, до Вічного вогню в Меморіальному комплексі "Сквер Перемоги" та до могил загиблих учасників антитерористичної операції на сході країни.

Тим часом на площі Т.Шевченка тривав ІІ міський відкритий фестиваль військово-патріотичної та козацької пісні «Покрова». Управління соціального захисту населення міської ради на чолі із начальником Ольгою Колесніченко частувало всіх охочих традиційною козацькою стравою - кулішем, а на додачу гарячим чаєм та бутербродами з салом та часником. Тематичною виставкою "Захисник України очима дітей" порадувала дитяча художня школа. Бібліотечні працівники організували бібліо-простір "Сила нескорених". Під гаслом "Ми роду козацького діти, землі української міць" пройшли показові виступи спортивних клубів міста. А для дітлахів пропонувався бодіарт.

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять, пам’ятник та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 2 людини, пам’ятник та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: стоїть та на відкритому повітрі