Дискусія на тему «Сучасні проблеми впровадження енергоефектифних заходів, екологічні проблеми та шляхи їх вирішення»

Дискусія на тему «Сучасні проблеми впровадження енергоефектифних заходів, екологічні проблеми та шляхи їх вирішення»

В рамках Днів сталої енергії, що тривають в місті Первомайську 28 травня 2019 року, в приміщенні міськвиконкому пройшла дискусія на тему «Сучасні проблеми впровадження енергоефектифних заходів, екологічні проблеми та шляхи їх вирішення».

В заході взяли участь міський голова Л.Дромашко, секретар міської ради С.Бондарчук, посадовці управління економіки міської ради, студенти Первомайської філії Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова. В ході дискусії молодь озвучила свої ідеї щодо «Поводження з побутовими відходами» та «Альтернативні джерела енергії в Україні».

Міський голова Л.Дромашко презентувала цінний подарунок Первомайській філії Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова за найбільш активну участь у проведені заходів Днів сталої енергії у нашому місті. Окрім цього, за креативний та творчий підхід до проведення інформаційних хвилинок енергозбереження, поширення уявлень дітей про енергоресурси та альтернативні джерела енергії заохочувальними призами нагороджені ДНЗ №16 «Калинонька», ДНЗ ясла-садочок №5 «Золота рибка», ДНЗ №6 «Дзвіночок», ДНЗ №24 «Гвоздичка» та ДНЗ ЦРД №21 «Сонечко».

Заходи з енергозбереження є вимогою часу. Це, перш за все економія коштів, створення комфортних умов при менших енерговитратах, а також зниження навантаження на навколишнє середовище. Маємо надію, що проведені заходи, ще раз нагадають первомайцям про те, як важливо зберігати та економно використовувати не відновлювальні ресурси.