Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

«Естафета єднання та милосердя», яка відбулася в приміщенні Миколаївської обласної державної адміністрації.

«Естафета єднання та милосердя», яка відбулася в приміщенні Миколаївської обласної державної адміністрації.

16 квітня 2016 року секретар міської ради Наталія Сабліна та депутат міської ради Світлана Фролова взяли участь в презентації проекту «Естафета єднання та милосердя», яка відбулася в приміщенні Миколаївської обласної державної адміністрації.

 Ініціатором проекту став народний депутат України Олександр Жолобецький. «В Миколаївській області проживають представники понад 100 націй і народностей. Найбільші за чисельністю діаспори російська, азербайджанська, грузинська, вірменська, єврейська та інші. Саме тому ідея проекту - об'єднання багатонаціонального народу України через милосердя, допомогу найбільш вразливій частині суспільства - дітям воїнів, загиблих під час проведення антитерористичної операції на сході країни», - розповів у своєму виступі Жолобецький, додавши, що наступним етапом стане допомога всім учасникам антитерористичної операції, які потребують лікування та реабілітації.

Також до присутніх звернулися голова постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій Федір та голова Ради національних товариств Миколаївської області Михайло Гольденберг і голова Жовтневого районного ради Ігор Матвєєв, які запевнили, що зі свого боку зроблять все можливе, щоб естафета була підтримана.

Презентація проекту продовжилася святковим концертом народного артиста України Павла Дворського і його синів Павла та В’ячеслава, які виконали як власні пісні, так і відомі шлягери Назарія Яремчука і Володимира Івасюка, зокрема, «Смерекову хату», «Червону руту», «Стожари» та інші.

В презентації взяли участь делегації трудових колективів Миколаївщини, військовослужбовці. Наприкінці заходу дітям-сиротам загиблих воїнів вручили подарунки.