Інформаційно-просвітницька акція приурочена до Міжнародного для сім'ї «Сім'я без насилля!»

Інформаційно-просвітницька акція приурочена до Міжнародного для сім'ї «Сім'я без насилля!»

Днями в Первомайську мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги, особам постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства №53 та Громадською організацією "ЖИТТЯ Є!" проведено інформаційно-просвітницьку акцію приурочену до Міжнародного для сім'ї «Сім'я без насилля!». Захід проходив за участю радника, консультанта міського голови О.Жуковської та психолога/психосоматолога Т.Токаленко.

Мета акції – формування нетерпимого ставлення до насильства та запобігання домашньому насильству у сім'ях.

Під час заходу керівник мобільної бригади соціально-психологічної допомоги №53 Ю.Мудра надала інформацію всім бажаючим про спеціалізовану службу – мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги. Соціальний працівник МБ №53 С.Криласова та психолог МБ №53 В.Кравченко поширювали соціально-рекламну продукцію та інформаційні матеріали щодо видів домашнього та гендерно зумовленого насильства, розповідали про те, як діяти у ситуації домашнього та гендерно зумовленого насильства або його загрози та куди звертатися за допомогою.
 

Акція відбулась в рамках проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», який з вересня 2018 року реалізується у Миколаївській області МБФ "Українська фундація громадського здоров'я" (HealthRight International) у партнерстві з Мінсоцполітики за фінансової підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA Україна).